Дата: 01-09-21 17:42

WIZZ AIR ВПРОВАДИТЬ ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19 ДЛЯ СВОЇХ ЕКІПАЖІВ

Wizz Air, авіакомпанія з найшвидшим розвитком у Європі, повідомляє про те, що з 1 грудня 2021 року вакцинація проти COVID-19 (або регулярне антиген/ПЛР-тестування у виняткових випадках) вимагатиметься від всього екіпажу WIZZ.

Возможно, это изображение (самолет и облако)

Як соціально відповідальна авіакомпанія, Wizz Air впроваджує цю політику в рамках свого зобов’язання забезпечувати здоров’я та безпеку своїх пасажирів та екіпажів, а також підтримувати безперебійне та тривале виконання рейсів у довгостроковій перспективі.

WIZZ впроваджує вакцинацію проти COVID-19 як для пілотів, так і для бортпровідників (регулярне антиген/ПЛР-тестування у виняткових випадках) на фоні досліджень, котрі демонструють її ефективність як найкращу доступну форму захисту від COVID-19. На початку пандемії Wizz Air однією з перших запровадила жорсткі заходи безпеки як для захисту як пасажирів, так й екіпажу. Вони, зокрема, передбачають дотримання найвищих санітарних вимог та фізичного дистанціювання. Оскільки пандемія триває, Wizz Air є однією з перших європейських авіакомпаній, які додатково посилили заходи безпеки завдяки впровадженню цієї політики. Її дотримання відбуватиметься завдяки підтримці  місцевих органів влади та закладів охорони здоров’я на базах Wizz Air.

Читайте також: WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО ВІДНОВЛЕННЯ РЕЙСІВ ЗА МАРШРУТОМ КИЇВ-БУДАПЕШТ

Оскільки уряди все частіше вимагають підтвердження вакцинації екіпажів у рамках державних вимог щодо в’їзду, питання вакцинації екіпажів проти COVID-19 набуває ще більшої актуальності.

Джозеф Вараді (József Váradi), генеральний директор Wizz Air Group, зауважив: «Для нас у Wizz Air безпека пасажирів та співробітників є головним пріоритетом. Ми несемо відповідальність за те, аби захистити екіпаж та пасажирів на борту, мінімізуючи ризики зараження COVID-19, і вакцинація відіграє у цьому важливу роль».

Прес-служба Wizz Air       


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.