ААУЦА: Підписання Угоди про спільний авіаційний простір з ЄС - подія, на яку чекали в Україні більше 10 років!

Асоціація "Аеропорти України" ЦА (ААУЦА), починаючи з 2014 року, намагається всебічно сприяти лібералізації ринку авіаперевезень в цілому і, зокрема в частині Угоди з ЄС щодо «Відкритого Неба».

Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и люди стоят)

Оскільки ААУЦА являється членом Ради Аеропортів Європи (ACI-Europe), питання прискорення підписання цієї Угоди не раз розглядалося на заходах ACI-Europe, де завжди панувало порозуміння та звучали поради від керівництва та членів комітетів ACI-Europe. Фактично на всіх заходах, які проводила ААУЦА, в тому числі і міжнародних авіафорумах, круглих столах, засіданнях профільних комітетів, обговорювалися можливі шляхи вирішення цього питання, тому усі учасники ААУЦА з радістю сприймають цю гарну новину.

Підписання цієї Угоди демонополізує ринок та позитивно вплине на розвиток авіаперевезень аеропортів України, завдяки цьому на авіаційному ринку збільшаться можливості практично для всіх авіапідприємств, але з іншого боку підвищяться вимоги до відповідності інфраструктури та авіаційних стандартів нормам Європейського співтовариства. Саме тому, для реалізації потенціалу України в авіаційних перевезеннях, повноцінного планового подальшого розвитку авіапідприємств, маємо надію, що Уряд повернеться до розгляду та затвердження «Авіаційної стратегії», яка була розроблена, але нажаль не прийнята разом з «Національною транспортною стратегією».

Не менші виклики постають і перед регулятором - Державіаслужбою України (ДАСУ), яка повинна забезпечити галузь, адаптованими під Європейське авіаційне законодавство, Авіаційними Правилами.

Багато зроблено, але нормативні документи в частині авіапаливозабезпечення та хендлінгових послуг в аеропортах вже кілька років не поновлювалися.
Прес-служба ААУЦА Сообщает Украинский Авиационный Портал