Дата: 18-10-21 12:28

МАУ готує рестарт рейсів в Рим

Возможно, это изображение (1 человек)Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» зацікавлена в збільшенні присутності на італійському напрямку польотів і, починаючи з 10 грудня 2021 року, готується до відновлення польотів за маршрутом Київ-Рим-Київ. Зокрема, рейси в даному напрямку будуть виконуватися щопонеділка, щосереди, щоп'ятниці та щонеділі.

Авіакомпанія запропонує зручний розклад, який дозволить пасажирам з Риму дістатися в усі регіональні аеропорти України. Зокрема, можна долетіти з Риму вЗапоріжжя (OZH), Дніпро (DNK), Харків (HRK), Одесу (ODS) та Львів (LWO)зі стикуванням в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Крім цього, зручний розклад дозволить подорожувати з пересадкою в Борисполі в наступні міста:

∙ Каїр (CAI), Єреван (EVN), Тбілісі (TBS), Баку (GYD), Дубай (DXB), Тель-Авів (TLV) і Кишинів (KIV)

Читайте також:  В ЕК сообщили, что авиасоглашение между ЕС и Украиной начнет действовать немедленно

Авіакомпанія продовжує уважно стежити за розвитком епідеміологічної ситуації та правилами перетину кордонів в кожній країні, куди виконує рейси. Крім цього, МАУ нагадує про свою готовність до подальшого відновлення рейсів, з огляду на позитивні епідеміологічні чинники і за умови отримання дозволів на виконання рейсів.

МАУ наполегливо радить відстежувати правила перетину кордонів і уважно знайомитися з інформацією про епідеміологічні обмеження тієї чи іншої країни призначення.

Прес-служба МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.