Дата: 25-10-21 13:45

МАУ готує зимові рейси до Ташкента

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» інформує про плани продовжити польоти до Ташкента на період зимової навігації починаючи з 5 листопада

Изображение
Twitter image

Крайній рейс у літньому розкладі запланований на 29 жовтня і МАУ, розуміючи попит на даному напрямку, готується до продовження польотів на маршруті. Рейси у зимовому розкладі виконуватимуться один раз на тиждень.

Окрім цього, МАУ запустила промо ціни на рейси до/з Ташкента на 29 та 30 жовтня. Мінімальна ціна квитка стартує від 149USD* в одну сторону. 

Нагадуємо, що рейси між Києвом та Ташкентом було відновлено в грудні 2020 року.

Ознайомитися з розкладом рейсів та придбати квитки можна на офіційному сайті авіакомпанії.

Читайте також: Украина повторно обратилась в Иран по делу об уничтожении самолета МАУ - Венедиктова

Авіакомпанія продовжує уважно стежити за розвитком епідеміологічної ситуації та правилами перетину кордонів в кожній країні, куди виконує рейси. Крім цього, МАУ нагадує про свою готовність до подальшого відновлення рейсів, з огляду на позитивні епідеміологічні чинники і за умови отримання дозволів на виконання рейсів.

МАУ наполегливо радить відстежувати правила перетину кордонів і уважно знайомитися з інформацією про епідеміологічні обмеження тієї чи іншої країни призначення.

*Кількість квитків за промо тарифом обмежена. Прохання уточнювати ціну на наявні за даним тарифом квитки перед моментом бронювання.

Прес-служба МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.