Дата: 05-11-21 13:58

МАУ інформує про фінансові підсумки за 9 місяців 2021 року

Возможно, это изображение (самолет)Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» за підсумками роботи протягом 9 місяців 2021 року консолідувала чистий прибуток у розмірі 1,08 млрд грн. При цьому, показник EBITDA був зафіксований на рівні 2,7 млрд грн. 

Такий ефект викликаний перш за все високою сезонністю авіаперевезень протягом 3-го кварталу 2021 року і тим, що його фінпоказники завжди вищі порівняно з іншими кварталами. Об'єктивно, літо 2021 року стало періодом активізації пасажирського авіатрафіку порівняно з 2020 роком, чому сприяли і темпи вакцинації та пом'якшення карантинних вимог для туристів у різних країнах.

Проте, окрім суттєвого сезонного фактору, визначальний вплив на позитивний ефект 3-го кварталу вчинила низка інших економічних чинників. Серед них посилення гривні до долара у зазначений період (курс НБУ гривні у доларі США за 3 квартал зміцнився з 27,18 грн/дол. на початок кварталу до 26,58 грн/дол. на кінець кварталу), а також реструктуризація заборгованостей МАУ перед контрагентами

Читайте также: Объявлен тендер на реконструкцию аэропорта Кривой Рог

При цьому, МАУ продовжує системну роботу з повернення коштів за відмінені рейси через пандемію Covid-19. Зокрема, за 10 місяців 2021 року авіакомпанія повернула пасажирам понад 32 мільйони USD. Загалом за весь період роботи у кризових умовах під час пандемії з квітня 2020 року до 31 жовтня 2021-го компанія забезпечила повернення понад 56 млн USD.

Авіакомпанія продовжує уважно стежити за розвитком епідеміологічної ситуації та правилами перетину кордонів в кожній країні, куди виконує рейси. Окрім цього, МАУ нагадує про свою готовність до подальшого відновлення рейсів враховуючи позитивні епідеміологічні показники та за умови отримання дозволів на виконання рейсів.

МАУ наполегливо радить відслідковувати правила перетину кордонів та уважно знайомитися з інформацією щодо епідеміологічних обмежень тієї чи іншої країни призначення.

Прес-служба МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.