Дата: 11-11-21 19:26

WIZZ AIR ПОДАЄ ПРИКЛАД, ПРОДОВЖУЮЧИ ІНВЕСТУВАТИ В ОДИН ІЗ НАЙЕКОЛОГІЧНІШИХ ТА ПЕРЕДОВИХ АВІАПАРКІВ У ЄВРОПІ


Twitter image

У той час, як уряди та лідери з усього світу згуртувалися навколо конференції COP26, Wizz Air також відзначає важливу подію. Авіакомпанія продовжує інвестувати в один з найсучасніших та найекологічніших авіапарків у Європі й відтепер на своїй базі у Відні буде виконувати рейси на літаках Airbus A321neo. Ці повітряні судна – зразок передових технологій, що також передбачають економію пального. Це вже третій ринок, на якому Wizz Air перейшла на виконання рейсів на літаках сімейства Airbus A320neo. Раніше авіакомпанія здійснила такий перехід в Італії та Абу-Дабі. 

Екологічність завжди була і є важливим елементом бізнес-стратегії Wizz Air, пронизуючи діяльність авіакомпанії. WIZZ продовжує рухатися шляхом сталого зростання.  

Читайте также: WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ НОВИЙ МАРШРУТ КИЇВ – ПАЛАНГА-КЛАЙПЕДА

Авіакомпанія прагне розширювати свій авіапарк літаками сімейства Airbus A320neo, які пропонують неперевершену економію пального та чудову аеродинаміку. Вони також оснащені шарклетами (sharklets), котрі дозволяють знизити експлуатаційні витрати. У цих передових літаках рівень шуму нижчий на 43%, а рівень викидів NOx – менший на 50% в порівнянні з літаками попереднього покоління.

Нинішній авіапарк WIZZ має середній вік 5,1 р., що робить його одним із наймолодших та найефективніших флотів у світі. Це, у поєднанні з мережею польотів, яка дозволяє уникнути непотрібних стикувальних рейсів, і легших матеріалів, що використовуються в салоні, збільшує ефективність Wizz Air. Крім того, WIZZ продовжує демонструвати найнижчі викиди CO2 у розрахунку пасажир/км серед усіх європейських авіакомпаній. Цей показник складає 57,3 г/км/пасажир. Авіакомпанія прагне до постійного зменшення викидів CO2 й впливу на навколишнє середовище – це робить Wizz Air однією з найекологічніших авіакомпаній у Європі.

Якби кожна авіакомпанія в Європі мала такий же сучасний та ефективний авіапарк, що й Wizz Air, і управляла ними так, як WIZZ, то викиди CO2 в галузі зменшилися б на 34% за ніч.

Метою авіакомпанії є пропонувати своїм пасажирам найнижчі тарифи на авіаперевезення та зробити подорожі більш екологічними, адже вважаємо, що важливою є не кількість рейсів, а загальні викиди вуглекислого газу.

Wizz Air також зосереджується на впровадженні багатьох інших ініціатив, спрямованих на зменшення викидів вуглецю в рамках зобов’язання щодо подальшого скорочення його викидів на 25% до 2030 року. Серед них - десятки ініціатив з економії пального, як-от розробка моделі для оцінки максимальної нуль-паливної маси (ZFW), вилучення непотрібного зайвого палива завдяки оптимізації системи планування польоту та введенню більш точних коефіцієнтів продуктивності для прогнозу витрати палива, а також запровадження електронної системи бортової документації.

Ми раді бачити, що програма ATI Fly Zero демонструє, що майбутнє для літаків з водневим двигуном з нульовими викидами таки існує. Й що Airbus бачить водень як шлях до своєї мети – запропонувати ринку впродовж найближчого десятиліття комерційний літак з нульовими викидами. Ми прагнемо продовжувати інвестувати в новітні авіаційні технології, зокрема в літаки з водневим двигуном, які забезпечать довгострокове рішення, яке допоможе галузі досягти цілей щодо нульових викидів.

Більше інформації можна знайти тут.

Прес-служба Wizz Air     


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.