Дата: 12-11-21 20:53

ДП «АНТОНОВ» БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ СТРАТЕГІЧНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ІНТЕРЕСАХ НАТО ТА ЄС ПРОТЯГОМ НАСТУПНИХ П’ЯТИ РОКІВ

downloadgallery

Вперше за багато років плідної співпраці підписано контракт на 5 років з Агенцією НАТО з підтримки та постачання „NATO Support and Procurement Agency” (NSPA) щодо використання літаків Ан-124-100 ДП «АНТОНОВ» за програмою “Міжнародне вирішення питання з стратегічних повітряних перевезень” (Strategic Airlift International Solution (SALIS)). З боку НАТО це стало свідченням визнання високого рівня якості послуг ДП «АНТОНОВ» з авіаперевезень та довіри до українського партнера.

Україна та NATO співпрацюють за програмою SALIS вже майже 16 років, починаючи з січня 2006 р. Увесь цей час ДП «АНТОНОВ» забезпечує виконання стратегічних вантажних авіаперевезень в інтересах країн NATO та ЄС. Два літаки Ан-124-100 надаються на постійній основі, решта – за вимогою. До виконання певних замовлень також залучалися легендарні Ан-22 «Антей» та
Ан-225 «Мрія».

Читайте також:  "Мечта" Зеленского уже в небе. Кто запустил авиакомпанию Air Ocean на самолетах "Ан"

Відповідний контракт поступово подовжувався на термін двох-трьох років. Протягом тривалої та плідної взаємодії країни Північного Альянсу та ЄС впевнилися в професійності та надійності ДП «АНТОНОВ» як партнера, і в результаті конструктивних перемовин між керівництвом ДП «АНТОНОВ», Antonov Logistics SALIS GmbH та представниками NSPA цього року вперше контракт був підписаний одразу на 5 років.

Укладанню цього договору передувала нарада з питань виконання програми SALIS, яка відбулася 29-30 вересня 2021 р. у м. Прага, Чехія. Захід був організований NSPA з метою підведення підсумків роботи за діючим трирічним контрактом між NSPA та компанією “Antonov Logistics SALIS GmbH” (ALS) і ДП «АНТОНОВ» та підготовки до підписання нового контракту терміном на 5 років. У нараді взяли участь представники кожної з країн-учасниць програми SALIS, генеральний директор ДП “Антонов” Сергій Бичков, в.о. заступника генерального директора Михайло Харченко, керуючі директори компанії ALS Олександр Гриценко та Андрій Чернявський.

Важливою складовою участі представників ДП «АНТОНОВ» у заході став виступ Генерального директора Сергія Бичкова на тему “Бачення ДП “Антонов” ефективності транспортних та вантажних літаків, які виробляє підприємство, та питання щодо літака Ан-124-100 “Руслан” в контексті наявного ресурсу використання та планів його модернізації ”. При цьому, головний акцент було зроблено на наявності у літаків ДП “Антонов” достатнього ресурсу для виконання завдань за програмою SALIS на майбутні 5 років та можливості підприємства щодо подальшого подовження ресурсу літаків.

Прес-служба ДП «АНТОНОВ»


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.