Дата: 15-11-21 13:35

ДП «АНТОНОВ» ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ АЕРОКОСМІЧНОМУ САЛОНІ DUBAI AIR SHOW-2021

gallerydownload

В період з 14 по 18 листопада делегація ДП «АНТОНОВ», що входить до складу ДК «Укроборонпром», візьме участь в аерокосмічному салоні Dubai Air Show-2021. На теперішній час цей захід є найголовнішою платформою в світі для демонстрації досягнень в авіаційній галузі, зустрічей та перемовин між виробниками цивільних та військових літальних апаратів з потенційними замовниками, укладення контрактів. Треба підкреслити, що основними відвідувачами є представники країн Близького Сходу, які на даний час є головними замовниками нових цивільних та військових літаків. Враховуючи, що ДП «АНТОНОВ» має досвід тісної співпраці з компаніями та відомствами країн регіону, а також необхідність виявлення попиту та розширення ринку збуту пасажирських та транспортних літаків, участь в «Dubai Airshow-2021» можна розглядати як один з найважливіших маркетингових заходів з просування продукції нашого підприємства на ринок країн Близького Сходу.

Читайте також: Самые интересные новинки Dubai Airshow 2021

Основний акцент у своїй експозиції ДП «АНТОНОВ» відводить програмі транспортного літака Ан-178. Серед переваг цієї машини для експлуатантів Близького Сходу та Африки – можливість працювати в різних погодних та кліматичних умовах, зокрема, при високих температурах та вологості; базування на аеродромах з різною якістю покриття злітно-посадкових смуг. Ан-178 може ефективно використовуватись у логістичних схемах, де необхідне перевезення пакетованих вантажів, палетів, контейнерів. До того ж, цей новий літак вантажопідйомністю 15-18 т може стати сучасною заміною добре знаним в регіоні Ан-12 та С-160.

Під час Dubai Air Show – 2021 запланована низка зустрічей та переговорів, спрямованих на просування вантажного літака Ан-178 та його модифікацій на ринок Близького Сходу та Африки, а також на взаємодію з підприємствами та компаніями регіону за іншими сучасними програмами «АНТОНОВ».

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.