Дата: 06-01-22 19:29

МАУ вшановує другу річницю загиблих пасажирів та членів екіпажу рейсу PS752 у небі над Тегераном 8 січня, до другої річниці з дня загибелі рейсу МАУ PS752 в Тегерані, відбудеться офіційне вшанування пам’яті загиблих пасажирів та членів екіпажу. Захід відбудеться на території парку «Вербовий гай» в Дніпровському районі м. Києва (Дніпровська набережна, район «Березняки»). Минулого року до річниці загибелі рейсу був встановлений сірий гранітний камінь під назвою рейсу на території цього парку. А цього року навколо каменю облаштували сквер та висадили символічно 176 дерев.

Читайте також: Канадский суд присудил выплатить родственникам жертв катастрофы самолета МАУ в Тегеране 90 млн долларов

Офіційні заходи цього року розпочнуться о 10:30 за участі представників офісу Президента України, Міністерства інфраструктури, Офісу Генерального прокурора України, Міністерства закордонних справ України, Ради національної безпеки та оборони України. 

На заході також будуть присутні рідні та члени сімей загиблих членів екіпажу та пасажирів рейсу PS752, представники авіакомпанії МАУ, інших Міністерств і відомств, закордонних представництв, посольства та консульства держав, чиї громадяни стали жертвами трагічної загибелі рейсу PS 752.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до значимої події.

Для акредитації на захід необхідно надіслати запит на електронну адресу: press.service@flyuia.com

Дедлайн подачі заявок – 10:00 суботи 08.01.2021.

Дякуємо за підтримку!

Прес-служба МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.