Дата: 18-01-22 12:11

WIZZ AIR ВИЗНАНА НАЙБІЛЬШ СТІЙКОЮ АВІАКОМПАНІЄЮ ЄВРОПИ

Wizz Air, європейська авіакомпанія із найшвидшим зростанням, визнана найбільш стійкою авіакомпанією Європи згідно з рейтингом Sustainalytics.


Рейтинги Sustainalytics (Sustainalytics Risk Ratings) вимірюють, наскільки добре та проактивно компанія керує екологічними, соціальними та управлінськими питаннями (ESG), які є найбільш суттєвими для її бізнесу. На основі структурованої, об’єктивної та прозорої методології рейтинги Sustainalytics ESGRisk надають оцінку здатності компанії пом’якшувати ризики та використовувати можливості.

Читайте також: Армения и ОАЭ договорились о рейсах лоукостера Wizz Air в Ереван

Wizz Air суттєво підвищила свій рейтинг щодо стійкості впродовж минулого року і стала кращою серед європейських авіакомпаній, завдяки чому впевнено утримує свою лідерську позицію.

Це визнання є результатом усвідомленої уваги Wizz Air до теми екологічності.WIZZ не тільки має найменший вплив на навколишнє середовище на континенті (у розрахунку пасажир/кілометр), але й залишалася фінансово стійкою навіть протягом останніх 24 місяців, поповнила свій сучасний флот понад 30 абсолютно новими літаками та стала першою авіакомпанією, котра повернула зарплатню пілотів та бортпровідників до докоронавірусного рівня, найнявши при цьому понад 1000 нових співробітників. Відкриття 18 нових баз  та понад 300 нових маршрутів у мережі авіакомпанії також доводять: бізнес Wizz Air є стійким і успішним, що дозволить авіакомпанії потроїти свій масштаб та мати у команді 20 000 співробітників і 500 літаків у своєму флоті до кінця цього десятиліття.

Sustainalytics 'Peer Performance Insights пропонує глибокий аналіз сильних і слабких сторін ESG (екологічного, соціального та управлінського аспектів) у порівнянні з конкурентами та галузевими показниками.

Джозеф Вараді (József Váradi), головний виконавчий директор Wizz Air, сказав: «Ми пишаємося тим, що опинилися на першій сходинці цього авторитетного в галузі рейтингу, що підтверджує зусилля Wizz Air стосовно сталого розвитку. Визнання WIZZ як найбільш стійкої європейської авіакомпанії є свідченням того, що наші кроки у цьому напрямку є правильними, й надихає робити для цього ще більше. Хочу висловити подяку усім своїм колегам, які невпинно працюють над тим, аби Wizz Air була найкращою авіакомпанією у Європі. Будучи вірними своїм прагненням, продовжуємо давати приклад галузі у 2022 році».

Прес-служба Wizz Air     


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.