Дата: 13-05-22 10:51

Команда підтримки реформ Мінінфраструктури продовжує свою діяльність в оновленому форматі

Нет описания фото.Команди підтримки реформ (RST) Мінінфраструктури та Укравтодору об’єднуються для більш ефективної роботи. Рішення про це було прийняте ще 21 грудня 2021 року, під час засідання  другого Спільного консультативного комітету (Joint Advisory Committee - JAC), присвяченого результатам реалізації програми «Українська архітектура реформ» (URA 2.0) в Україні.

У засіданні взяли участь Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, заступниця Міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції Анна Юрченко, заступники Міністра Мустафа Найєм та Юрій Васьков, заступник голови представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Марк Магалецький, старша радниця ЄБРР Анна Кожем’яченко, керівниця секції з питань енергетики, транспорту і довкілля Представництва ЄС в Україні Хлое Аліо та інші експерти.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков підкреслив важливість співпраці з обома Командами підтримки реформ в рамках програми URA 2.0 та оголосив про початок процедури їх об’єднання з метою підвищення ефективності у реалізації реформ. «Ознайомившись з результатами діяльності RST Мінінфраструктури та RST Укравтодору, було прийнято рішення об’єднати дві команди з метою кращої координації діяльності та досягнення результатів», - зазначив Олександр Кубраков у своєму зверненні до учасників JAC.

Читайте також:  Укрзалізниця стабільно продовжує рух і збільшує глибину продажів залізничних квитків

З 24 лютого функціонування галузі було переорієнтовано на потреби воєнного часу. Команда Міністерства зосередилася на нових напрямках роботи, серед яких – розробка Методики обрахунку збитків, завданих в результаті бойових дій, повоєнне відновлення інфраструктури, формування нових логістичних маршрутів для більш ефективної доставки вантажів (у тому числі гуманітарних), забезпечення евакуації населення з зон активних бойових дій. RST в оновленому форматі активно долучається до цих процесів, а також продовжує працювати над підготовкою євроінтеграційних нормативно-правових актів, розширенням санкційного списку в транспортній галузі щодо рф та рб, залученням фінансування для відновлення транспортної інфраструктури України. Спільно з міжнародними партнерами RST проводиться аналіз повоєнної відбудови різних країн з метою застосування цього досвіду в Україні.  

Крім того, об’єднана Команда підтримки реформ зосередиться на таких напрямках, як антикорупційна діяльність, цифрова трансформація, стале бюджетування, підтримка інвестиційних проектів, міжгалузева безпека інфраструктури, нарощування потенціалу. 

У зв’язку з бойовими діями, процедури відбору на посади директора та заступника директора призупинені, оновлену Команду підтримки реформ Міністерства інфраструктури України продовжує очолювати Ірина Кошель-Репневська, заступником директора є Олександра Азархіна.

Нові пріоритети реформ будуть визначені і остаточно затверджені після перемоги України.  

Довідково

Спільний консультативний комітет (Joint Advisory Committee – JAC) є новітньою платформою робочого діалогу, основною метою якої є сприяння діалогу між Міністерством, донорами та Командами підтримки реформ.  Також JAC функціонує як механізм якісної підтримки, що має на меті забезпечення узгодження цілей Міністерства з фундаментальними принципами URA та зосередження уваги на шляху досягнення результатів.

URA 2.0 - це комплексна програма технічної підтримки, розроблена ЄБРР у партнерстві з Європейським Союзом, основною метою якої є сприяння переходу до сучасного, ефективного державного управління та розвитку структури, процесів, методів та потенціалу нової державної служби. Управління програмою та її реалізація здійснюється ЄБРР та фінансується з Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку. Вкладниками рахунку є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США та Європейський Союз, як найбільший донор.

Джерело: Мінінфраструктури


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.