Дата: 13-05-22 11:33

За сприяння служби безпеки АТ «Укрзалізниця» правоохоронці викрили злочинну діяльність керівника виробничого підрозділу Одеської залізниці

Изображение
Twitter image

Укрзалізниця продовжує разом з правоохоронцями роботу щодо виявлення фактів злочинної діяльності в компанії. Так, Національна поліція України за сприяння апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» викрила протиправну діяльність керівника бази палива виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця».

За даними слідства, відповідно до актів приймання нафтопродуктів у 2021 році на базу палива виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця» надійшли три вагони-цистерни зі 180 т дизпального. Однак на облік керівництво поставило тільки дві. Решта була реалізована третім особам.

Читайте також:  Укрзалізниця призначає додатковий поїзд сполученням Київ – Ужгород

Відповідно до висновків експертів, розмір нестачі нафтопродуктів на базі палива виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця» становить понад 62 т на суму майже 1,5 млн грн. На підставі отриманих доказів поліцейські повідомили про підозру керівникові бази палива за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора України.

Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Укрзалізниця й надалі сприятиме правоохоронним органам для виявлення таких випадків. Крім того, апарат директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» проводитиме власні заходи для виявлення фактів протиправної діяльності та запобігання їм.

Джерело: Укрзалізниця


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.