Дата: 16-05-22 09:21

Перебудова логістики в умовах війни – у фокусі Міжнародної Конференції «Європа Карпат»

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст14 травня у польському місті Красичин відбулася традиційна Міжнародна Конференція «Європа Карпат», ключовою темою якої став розвиток логістики в Центральній та Східній Європі в умовах агресії росії проти України.

Від України в роботі конференції брали участь міністр інфраструктури Олександр Кубраков та перший заступник міністра Василь Шкураков.

Чітайте також: WIZZ AIR, THE SHAPIRO FOUNDATION ТА ПАРТНЕРИ СТВОРЮЮТЬ НОВИЙ ФОНД, АБИ ДОПОМОГТИ УКРАЇНЦЯМ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО БРИТАНСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ЖИТЛО ДЛЯ УКРАЇНИ»

«Російські війська свідомо знищують цивільну інфраструктуру України. Сума тільки задокументованих збитків вже сягнула понад 90 млрд доларів і з кожним днем війни цей показник зростає.

Враховуючи це, ми змушені оперативно перебудовувати нашу логістичну систему. Наразі працюємо над забезпеченням ланцюгів доставки вантажів, змінюємо напрямки торговельних потоків через блокаду українських морських портів та втрату близько 23% залізничної мережі.

Вдячний європейським партнерам за сприяння в цьому процесі, особливо в питанні гуманітарних вантажів. Ми вже маємо бездозвільний проїзд для перевізників, а також на території Польщі працює низка логістичних хабів для ефективного керування перевезеннями. Впевнений, що з такою підтримкою перемога неминуча» — розповів Олександр Кубраков.

Також міністр деталізував масштаби руйнувань інфраструктури, зокрема йдеться про:

  •  втрату 6,3 тис. км головних колій
  •  пошкодження 23 573 км автодоріг
  •  пошкодження 289 автомобільних та 41 залізничного мостів 

В Міністерстві інфраструктури очікують, що європейські партнери надалі допомагатимуть в розв’язанні логістичних проблем, а також візьмуть участь у відбудові транспортної інфраструктури України.

Джерело: МІУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.