Дата: 16-05-22 09:26

Харчування повертається до поїздів Інтерсіті+: частина коштів піде на допомогу постраждалим від війни дітям

З 13 травня в усіх швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ знову стане доступним замовлення їжі, напоїв та снеків на борту. Пасажирам будуть запропоновані улюблені хот-доги, сендвічі, кава та десерти.

А найголовніше нововведення: 2 гривні від вартості кожного гарячого напою на борту поїзда будуть спрямовані на лікування дітей, які постраждали внаслідок агресії росії проти України. Пасажири зможуть долучитися до соціальної ініціативи, яку Укрзалізниця реалізує разом з фуд-партнером WOG Cafe та благодійним фондом «Твоя Опора», з 13 травня по 31 серпня 2022 року. Фонд розподілить отримані кошти на допомогу дітям у 67 лікарнях у 20 областях України, а також підопічним дитячих будинків у містах, що потерпають від російської агресії.

Чітайте також:  Укрзалізниця продовжує відновлення мережі кас по всій країні

Нагадаємо, на початку повномасштабної війни Укрзалізниця зосередилась на евакуації якомога більшої кількості дітей та матерів, тимчасово відмовившись від бортового фуд-сервісу. У лютому-березні поїзди Інтерсіті+ транспортували до безпеки пасажирів із Харкова, Києва, Вінниці та Дніпра, рекордно вміщуючи понад 300% від номінальної пасажиромісткості вагонів. Усього з 24 лютого залізницею евакуйовано понад 3,8 млн людей, з яких орієнтовно 1 млн — діти.

Джерело: Укрзалізниця


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.