Дата: 17-05-22 10:11

Відбулася офіційна зустріч Міністра інфраструктури Олександра Кубракова з Повіреною у справах США Крістіною Квін

Відбулася офіційна зустріч Міністра інфраструктури Олександра Кубракова з Повіреною у справах США Крістіною Квін та представниками U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Возможно, это изображение 5 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении

 «Перш за все були раді висловити слова подяки за системну підтримку України у питаннях озброєння, фінансової допомоги, підтримці санкційної роботи. Наразі, наше головне завдання – підтримка та розвиток спільних логістичних проєктів, залучення коштів на відновлення українських міст та об’єктів інфраструктури. Сполучені Штати Америки – надійний друг України в боротьбі за вільне майбутнє» — заявив Міністр інфраструктури Александр Кубраков.

Також сторони обговорили шляхи вирішення паливної кризи, викликаної обстрілами росією енергетичної та транспортної інфраструктури. 

Читайте також: Укрзалізниця з 1 червня повертає «Прикарпатський експрес»

Міністр акцентував увагу на тому, що Міністерство інфраструктури уже домовилося з Польщею про бездозвільний рух перевізників пального, а також в співпраці зі США готове надалі працювати над підвищенням ефективності роботи автомобільних та залізничних пунктів пропуску на західних кордонах України.

Окрім цього, обговорено питання розвитку нових шляхів експорту зерна на зовнішні ринки, де відсутність української аграрної продукції уже створює продовольчу кризу.

В цьому контексті особливу увагу приділено деблокаді портів в Одеському регіоні та залученню ООН до системного вирішення цієї проблеми. 

Також сторони обговорили питання санкційної політики щодо Росії, зокрема шляхи її посилення та закриття усіх лазівок для їх уникнення.

На завершенні зустрічі Міністр запросив Повірену та дипломатів у поїздки регіонами, які зазнали значних втрат внаслідок військової агресії росії.

Возможно, это изображение 3 человека, люди сидят и в помещении
Возможно, это изображение 2 человека, люди сидят и в помещении

Джерело: Міністерство інфраструктури України


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.