Дата: 20-05-22 15:06

Відновлення інфраструктури України — у фокусі Саміту міжнародного транспортного форуму 2022

Делегація Міністерства інфраструктури на чолі з Міністром Олександром Кубраковим взяла участь у щорічному Саміті міжнародного транспортного форуму, який об’єднує очільників транспортних галузей практично з усього світу. 

Возможно, это изображение 9 человек, люди стоят и в помещении
 Фото: ITF 2022

Одна з ключових тем Саміту – підтримка України під час війни та участь міжнародного співтовариства у післявоєнному відновленні країни.

 «Відбиваючи російську агресію Україна створює нову систему безпеки у світі. На жаль, ми платимо за це велику ціну, щодня втрачаючи життя українців та несучи колосальні економічні та інфраструктурні збитки.  

Дії агресора призводять до негативних наслідків для всього світу. Я щиро вдячний своїм колегам з усього світу, які підтримують Україну з перших днів війни. 

Читайте також: Україна та США підписали Меморандум про транспортне співробітництво

Упевнений, спільними зусиллями ми зможемо відбудувати зруйноване за 2 роки. Команда Міністерства у щоденному режимі опрацьовує перелік зруйнованих об'єктів інфраструктури. Ми визначили дорожню карту  допомоги, яка необхідна Україні зараз та потрібна буде для подальшого післявоєнного відновлення» — розповів Міністр інфраструктури Александр Кубраков.

Також на Саміті був прийнятий документ про «Заклик до дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України», в якому всі присутні очільники транспортних галузей виказали одностайну підтримку України та зобов’язались припинити будь-яку співпрацю з росією та білоруссю.  

 «Я щиро вдячний за підтримку Великобританії, Німеччині, США, Литві – ініціаторам прийняття «Заклику до дій» і всім країнам хто приєднався до цього документу, і був не байдужий у цей складний час» – додав Міністр.

Окрім цього, в рамках Саміту українська делегація провела зустрічі з очільниками транспортних відомств США, Канади, Великобританії, Німеччини, Болгарії, Румунії, Молдови, Туреччини, а також з керівництвом Світового банку.

У рамках зустрічей обговорювалась участь цих держав у відбудові України, а також координація дій щодо транспортної блокади росії.

Джерело: Міністерство інфраструктури України


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.