Дата: 16-06-22 11:17

В Ірпені відкрили «Залізне містечко»


Twitter image

Укрзалізниця відкрила «Залізне містечко» в Ірпені. Це зручний комплекс для тимчасового проживання ірпінців, які залишилися без житла внаслідок російської агресії. Сьогодні, 15 червня, заселилися перші родини. Проєкт реалізований Укрзалізницею за ініціативи та підтримки Ірпінської міської ради, у партнерстві з World Central Kitchen.

«Залізне містечко» — це 5 нових вагонів-купе з кондиціонерами та санвузлами, окремим вагоном-рестораном та вагоном з душовими кімнатами. Також на території облаштовано дитячий і спортивний майданчики, барбекю-зону з альтанками та встановлено Starlink для високошвидкісного інтернет-з'єднання. Безкоштовне триразове харчування забезпечує партнер Укрзалізниці World Central Kitchen. Крім того, для мешканців «Залізного містечка» надані велосипеди та бібліотека українських видавництв.

«Залізне містечко» розташоване на вул. Центральній, на відстані 10 хвилин від вокзалу, розраховане на проживання 25 родин.

Джерело: Укрзалізниця


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.