Дата: 22-06-22 12:15

Укрзалізниця запустила електропоїзд Skoda з Києва до Чернігова

19 травня 2022 року Укрзалізниця запустила електропоїзд Skoda з Києва до деблокованого Чернігова. За місяць курсування ним скористались близько 17 тисяч пасажирів.

Изображение
Twitter image

При побудові графіка залізничники враховували потребу пасажирів з півночі країни в зручній стиковці з рейсами, що прямують у західному напрямку та за кордон: так, прибуття до столиці поїзда № 710 Чернігів — Київ о 16:17 дозволяє пасажирам швидко здійснити пересадку на поїзд № 705 Київ — Перемишль, який вирушає о 17:00, або на поїзди до Солотвино, Ужгорода та Львова.

Графік відправлення зі столиці поїзда № 708 Київ — Чернігів, у свою чергу, побудований таким чином, щоб пасажири поїздів західного напрямку встигли зробити з них пересадку на поїзд до Чернігова. Він виїжджає о 09:26, що дає змогу пересісти на нього пасажирам з поїздів № 92/91 Львів — Київ (прибуття до Києва о 06:08), № 81/82 Ужгород — Київ (прибуття до Києва о 08:36) та № 50/49 Трускавець — Київ (прибуття до Києва о 08:42).

Читайте також: Тимчасово змінено маршрути низки поїздів

У Чернігові також є можливість скористатися приміським поїздом, що прямує до Славутича. Таким чином, повністю відновлене транспортне сполучення деокупованої Чернігівщини.

Укрзалізниця прагне створювати зручне залізничне сполучення для наших пасажирів навіть під час війни.

Джерелдо: Укрзалізниця


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.