Дата: 22-06-22 12:26

Wizz Air планує вдвічі збільшити флот за п’ять років

В 2027 році перевізник планує експлуатувати майже чотири сотні літаків.

Угорський лоукостер Wizz Air планує за найближчі п'ять років збільшити чисельність свого парку вузькофюзеляжних літаків Airbus більш ніж удвічі - із 153 до 383 повітряних суден.

Як пише ЦТС, посилаючись на Діловий авіаційний портал, подробиці плану нарощування провізних потужностей у наступну п'ятирічку компанія представила у звіті про результати діяльності за фіскальний 2022 рік.

Читайте також:  WIZZ AIR, ФОНД SHAPIRO ТА ПАРТНЕРИ ПРОДОВЖУЮТЬ ТЕРМІН ПРОПОЗИЦІЇ БЕЗКОШТОВНИХ КВИТКІВ, АБИ ДОПОМОГТИ УКРАЇНЦЯМ ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО БРИТАНСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ЖИТЛО ДЛЯ УКРАЇНИ»

У документі зазначено, що вже до кінця поточного року парк зросте до 177 літаків, 2023 року - до 212, 2024-го - до 234, 2025-го - до 273, 2026-го - до 325 та 2027 року - до 383 повітряних суден.

Як зазначається у звіті, основний потенціал зростання обсягів перевезень авіакомпанія бачить у регіоні Центральної і Східної Європи. Також лоукостер продовжуватиме тіснити класичні авіакомпанії, які працюють у Західній Європі.


Источник информации: Центр Транспортных Стратегий

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.