На главную
Новости мира авиации и космонавтики
    Сегодня 26 06 2022, Sunday 01:28
Дата: 23-06-22 11:11

Система «ШЛЯХ»: завдяки ІТ рішенню Міністерства інфраструктури термін розгляду заяв скоротився із 1-3 місяців до 1-5 днів

Возможно, это изображение текст

Три місяці тому, вже під час повномасштабного російського вторгнення, Державна служба України з безпеки на транспорті (ДСБТ) запустила новий цифровий інструмент – сервіс «Ліцензування» Системи «ШЛЯХ». Він максимально спрощує процедуру подання документів та управління ліцензійними справами.  

За цей час сервіс показав наступні результати:

  •  кількість опрацьованих заяв збільшилася у 7 разів
  •  термін розгляду заяв скоротився із 1-3 місяців до 1-5 днів
  •  кількість позитивних рішень зросла до 75% 

 «На ринку міжнародних перевезень спостерігається справжній бум через необхідність експорту великого обсягу врожаю та імпорту палива. Ми готувались до спрощеного ліцензування ще до війни; доопрацювали і запустили новий цифровий інструмент вже у березні.

Читайте також:  «Відкритий кордон»: оновлення пункту пропуску «Краківець – Корчова»

Закликаю усіх перевізників подавати заяви особисто, вам більше не потрібні посередники. Тепер процес отримання ліцензії став максимально зручним, швидким та з ліквідованими корупційними ризиками.

Створений інструмент є тільки частиною масштабної програми дебюрократизації в сфері автоперевезень. Паралельно працюємо над повним скасуванням дозвільної системи в автоперевезеннях з ЄС, а також ліквідуємо всі вузькі місця на західних кордонах в рамках проєкту «Відкритий кордон» – прокоментував Мустафа Найєм, заступник Міністра інфраструктури. 

До запуску цього сервісу термін очікування результату розгляду заявки міг сягати 3-х місяців. Окрім цього, процес був організований повністю вручну, що підвищувало корупційні ризики, а також можливість помилки на основі людського фактору. 

 З детальною інструкцією подання документів на отримання ліцензії на період дії воєнного стану або повідомлення про зміну даних можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/YFRcuHJ

Джерело: Міністерство інфраструктури


Источник информации: Украинский Авиационный Портал


Следущая новость


Перепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.
Июнь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
<<  <    >  >>ФОРУМ