Дата: 01-07-22 10:45

Embraer укладає угоду з Toyota, щоб максимізувати ефективність своєї виробничої системи

Сан-Жозе-дус-Кампус, Бразилія, 30 червня 2022 р. – Embraer підписав угоду з Toyota do Brasil, щоб застосувати принципи та концепції виробничої системи Toyota (TPS) у своїй промисловій діяльності.

Изображение
Фото: Embraer

Ініціатива спрямована на усунення відходів, підвищення операційної ефективності та підвищення цінності для зацікавлених сторін. Під час першого етапу цієї спільної роботи команда спеціалістів з TPS з Toyota do Brasil зануриться в щоденну роботу Embraer, щоб оцінити та запропонувати вдосконалення для основного виробничого підрозділу компанії на підрозділі Ozires Silva, розташованому в Сан-Жозе-дус-Кампус, Сан. Пауло.

«Залучення Toyota до виконання цієї роботи підсилює прагнення Embraer зосередитися на бізнес-досконалості та сталому зростанні», – сказав Франциско Гомес Нето, генеральний директор Embraer. «Це буде чудова нагода для обміну знаннями та прискорення використання філософії Lean у виробничих системах, одночасно зміцнюючи практики, які вже впроваджуються в програмі Embraer Enterprise Excellence Program, P3E».

Читайте також: Embraer надеется провести полные испытания нового турбовинтового самолета этим летом

«TPS — це методологія, яка може сприяти різним сценаріям і ситуаціям. Більш ніж ефективність і продуктивність, TPS може надати рішення, які дозволяють промисловості та іншим секторам постійно вдосконалювати свої процеси, що є одним із стовпів Toyota у всьому світі. Все ще існує ймовірність того, що ми можемо зробити свій внесок у програму ESG», – сказав Рафаель Чанг, президент Toyota do Brasil.

З 2007 року Embraer дотримується філософії Lean як бізнес-стратегії, яка поширює принципи, концепції та практики P3E. Ця програма відповідає за інтегроване керівництво трансформаціями, прокладаючи шлях для всієї компанії, щоб зробити великі кроки в покращенні своїх процесів. Ця система досконалості націлена на перш за все безпеку, завжди якість і вчасну доставку — все це за найкращою ціною. Посилання на концепцію Індустрії 4.0, компанія Embraer досягла величезного прогресу в авангарді виробничих технологій завдяки цифровим, інтегрованим заводам із низьким впливом на навколишнє середовище, з постійним вдосконаленням процесів і адаптацією технологій для людей і операцій.

Починаючи з 2022 року, компанія ставить собі за мету вирости вуглецево-нейтральною, а до 2024 року забезпечити, щоб 100% енергії на бразильських підприємствах отримувалося з відновлюваних джерел. Про виробничу систему Toyota (TPS) Розроблялася та вдосконалювалася десятиліттями, починаючи з початку 21 століття, TPS – це філософія управління, яка допомагає оптимізувати результати бізнесу з акцентом на безпеку, логістика та управління процесами завжди якісно та за низькою ціною. Це система, яка прагне виявляти та вирішувати проблеми в найрізноманітніших середовищах і ситуаціях, і тому її можна застосовувати до будь-якої діяльності в організації.

Серед основних концепцій TPS, над якими працюватиме партнерство з Embraer, є «точно вчасно» — мета створення безперервного потоку виробництва та розширення партнерства з постачальниками для ефективного використання деталей і ресурсів, уникнення надмірних запасів і відходів — і дзідока – яка спрямована на підвищення якості та доданої вартості роботи, що виконується на фабриці. 


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.