Дата: 01-07-22 12:33

Air New Zealand пропонує найкращий сон у небі, відкриваючи нові салони

Возможно, это изображение самолет и природа
Фото: Air New Zealand

З 2024 року Air New Zealand запропонує новий люкс Business Premier Luxe, нове крісло Business Premier і перший у світі Skynest. Він запропонує найбільший вибір серед усіх авіакомпаній у своїх трьох салонах, щоб отримати найкращий сон у небі.29 червня 2022 р

Авіакомпанія відреагувала на численні відгуки клієнтів про важливість сну та потребу в більшому комфорті та просторі. Дизайн інтер’єру натхненний унікальністю Аотеароа, тому клієнти відчують Нову Зеландію, щойно ступають на борт.

Нові літаки Air New Zealand Dreamliners, які мають прибути у 2024 році, дадуть клієнтам більше вибору, ніж будь-яка авіакомпанія у світі, забезпечуючи найкращий сон у небі, незалежно від салону, у якому клієнти виберуть літати.

Це включає в себе нове сидіння Business Premier Luxe, розроблене для клієнтів, які шукають більше простору та приватності, а також Skynest, перші в світі капсули для сну в небі для мандрівників економ-класу.

Відгуки, отримані в результаті обширних досліджень клієнтів протягом п’яти років, підкреслили важливість хорошого нічного сну та потребу в більшому просторі та комфорті, тому новий досвід розроблено навколо створення дому далеко від дому, який залишає клієнтів бадьорими та поспішаючими відправитися в пункт призначення .

Головний виконавчий директор Air New Zealand Грег Форан вказує на прагнення авіакомпанії створити найкращі враження від польотів і каже, що новий салон у поєднанні з найкращою у світі гостинністю Kiwi є формулою перемоги.

«Розташування Нової Зеландії дає нам унікальну позицію, щоб стати лідером у наддалеких подорожах. Ми зосередилися на сні, комфорті та самопочутті, тому що знаємо, як важливо для наших клієнтів прибути добре відпочилими. Незалежно від того, чи є вони прямуючи прямо на зустріч або до своєї першої гарячої точки на відпустці – вони хочуть почати роботу.

«Це гордий момент — нарешті оприлюднити п’ять років жорсткого махі, у тому, що справді є кабіною можливостей. Такою, яка надасть клієнтам можливість заплющити очі, де б вони не сиділи».

Інновації розповсюдили нову кабіну від носа до хвоста. Для клієнтів економ-класу концепт Skynest, вперше анонсований у 2020 році, стане першим у світі.

«Ми хотіли запропонувати нашим клієнтам економ-класу опцію «лежачи на пласкій», і так народився Skynest. Це стане справжньою зміною для досвіду подорожей економ-класу».

Головний менеджер із роботи з клієнтами та продажами Ліанн Джераті каже, що дизайн інтер’єру кабіни натхненний унікальністю Аотеароа, від килима в стилі лісу до сидінь, які черпають натхнення з місцевого птаха Нової Зеландії, туї.

«Незалежно від того, чи приймаємо ми відвідувачів, чи відправляємо новозеландців додому, ми хочемо, щоб наші клієнти відчули Аотеароа з того моменту, як вони зайшли на борт, і отримали найкращий нічний відпочинок.

«Дослідження показують, що першу ніч далеко від дому найважче добре виспатися, тому все, що ми робимо на борту, спрямоване на те, щоб створити відчуття спокою – від освітлення та ритуалу сну, включаючи сонливі чаї та бальзами, до вибору здоровішої їжі. Медитативний екранний контент Zentertainment також допоможе клієнтам розслабитися та підготуватися до відпочинку.

Авіакомпанія також додала Sky Pantry до салонів преміум-економ-класу та економ-класу, щоб клієнти могли розім’яти ноги, перекусити та зволожити у вільний час протягом усієї подорожі.

«Наша нова кабіна має бути світового рівня, і ми знаємо, що вона сподобається нашим клієнтам».

Екологічність була основою процесу проектування. Використання сучасних тканин замість шкіри дозволило заощадити приблизно один кілограм ваги на кожне сидіння Business Premier і Premium Economy, зменшивши загальні викиди вуглецю. У салонах преміум-класу авіакомпанія також перейде на сервісне обладнання, яке на 20% легше, що допоможе зменшити викиди вуглецю, а в економічному класі нове сервісне обладнання зменшить використання пластикових тарілок на 28 мільйонів щороку.

Бізнес Прем'єр Люкс

Возможно, это изображение самолет, в помещении и текст «Business Premier Luxe»
Фото: Air New Zealand

Найкращий сон у небі. Наша нова пропозиція для клієнтів, які шукають максимального простору та приватності. Розкішний досвід із усіма функціями Business Premier, але з дверима, що повністю зачиняються, і місцем для двох, щоб обідати.

Бізнес Прем'єр

Возможно, это изображение 1 человек, в помещении и текст
Фото: Air New Zealand

Зручне та приватне гніздечко для щасливої ​​подорожі та спокійного сну. А якщо ви подорожуєте з супутником, середній ряд дозволяє клієнтам відкрити своє гніздо та поділитися своїм досвідом.

Преміум Економ

Возможно, это изображение 2 человека, люди сидят, в помещении и текст «Premium Economy»
Фото: Air New Zealand

Для тих, хто шукає розкоші, щоб розслабитися та насолодитися смаком аотеароа. Наше нове сидіння пропонує більше приватності та захищеного простору, де ви можете відкинутися на дозвіллі, не заважаючи людині позаду.

Економіка Skynest

Возможно, это изображение 3 человека, в помещении и текст «skynest Skynest»
Фото: Air New Zealand

Настав час поміняти підголівник на ліжко. Скажи привіт першим у світі капсулам для сну в небі, Skynest. Розтягніться в одному з шести контейнерів для частини вашої подорожі та заплющіть очі. Зміна гри для мандрівників економ-класу.

Економ Skycouch

Возможно, это изображение в помещении и текст «Skycouch»
Фото: Air New Zealand

Використовуйте Skycouch так, як хочете. Сядьте, розтягніться або ляжте і дрімайте. Розділіть простір або залиште все при собі.

Економічна Stretch

Возможно, это изображение 1 человек, сидит, в помещении и текст «Economy Stretch»
Фото: Air New Zealand

Все в назві. Це крісло для тих, хто хоче відпочити та розім’яти ноги далі, ніж звичайне сидіння економ-класу.

Сидіння економ

Возможно, это изображение в помещении и текст «Economy»
Фото: Air New Zealand

Покращене економічне сидіння, розроблене з більшим місцем для зберігання, комфортом і простором, а також на 50% більшим екраном для розваг. Підключіться до аудіосистеми Bluetooth і з’єднайте свій пристрій, щоб використовувати його як пульт дистанційного керування або другий екран.

Прес-служба Air New Zealand


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.