Дата: 01-07-22 12:41

Послання президента Air Canada для учасників Aeroplan

29 червня 2022 р. – Для учасників Aeroplan

В Air Canada ми знаємо, наскільки важливі плани подорожей. Це ще більше актуально сьогодні, коли багато хто вирушає в свою першу подорож за роки після пандемії. Ми вдячні та усвідомлюємо свою відповідальність, коли такі люди, як ви, довіряють свою подорож нашій авіакомпанії, чи то для довгоочікуваної відпустки, чи то для візитів до родичів і друзів, чи для бізнесу.

На жаль, у нашій галузі в усьому світі все не так, як зазвичай, і це впливає на нашу роботу та нашу здатність обслуговувати вас за звичайними стандартами обслуговування. Пандемія COVID‑19 призвела до зупинки світової системи повітряного транспорту на початку 2020 року. Тепер, після більш ніж двох років, глобальні подорожі відроджуються, і люди повертаються до польотів із швидкістю, якої ніколи не бачили в нашій галузі.

Цей сплеск подорожей створив безпрецедентне та непередбачене навантаження на всі аспекти глобальної авіаційної системи. У всьому світі періодично трапляються випадки затримок рейсів і перевантаженості аеропортів, що є наслідком комплексу постійних факторів, що впливають на авіакомпанії та наших партнерів в авіаційній екосистемі. Подібні наслідки спостерігаються і в інших галузях, де компанії та постачальники намагаються перезапустити, розблокувати ланцюжки поставок і задовольнити відкладений попит.

В Air Canada ми передбачили багато з цих факторів і почали вживати відчутних заходів під час розпалу пандемії, щоб бути готовими до швидкого відновлення. Проте, незважаючи на детальне та ретельне планування, найбільший і найшвидший масштаб найму в нашій історії, а також інвестиції в літаки та обладнання, тепер ясно, що діяльність Air Canada також була порушена через складні та неминучі виклики галузі. Результатом цього стали скасування рейсів і недоліки в обслуговуванні клієнтів з нашого боку, які ми б ніколи не призначали для наших клієнтів або наших співробітників, і за що ми щиро вибачаємося.

У відповідь ми зробили низку важливих кроків, зокрема запровадили гнучку політику щодо квитків, нові інструменти самостійного керування подорожами, покращили роботу аеропорту, а також змінили наш розклад, щоб посилити операційну стійкість і надати клієнтам більше можливостей. Однак, щоб забезпечити необхідний рівень операційної стабільності, ми неохоче зараз робимо суттєві скорочення нашого розкладу в липні та серпні, щоб зменшити кількість пасажирів і потоки до рівня, який, на нашу думку, здатна прийняти система повітряного транспорту.

Це було нелегке рішення, оскільки призведе до додаткових скасувань рейсів, що негативно вплине на деяких клієнтів. Але якщо це зробити заздалегідь, це дозволить постраждалим клієнтам витратити час, щоб організувати інші заходи, замість того, щоб їхня поїздка була зривана незадовго до або під час подорожі, маючи кілька доступних альтернатив. Це також дозволить нам більш надійно обслуговувати всіх клієнтів.

Я можу вас запевнити, що Air Canada також тісно співпрацює з аеропортами, урядом і сторонніми постачальниками послуг, які всі прагнуть повернути нашу галузь до стандартів роботи до пандемії.

Ми переконані, що ці зміни призведуть до покращень, які ми планували. Але, щоб визначити очікування, слід також розуміти, що реальні переваги цієї дії займуть час і будуть відчутні лише поступово, коли галузь відновить надійність і міцність, якої вона досягла до пандемії.

Від імені всіх нас в Air Canada прийміть мої щирі вибачення за будь-які збої, які ви зазнали або можете зіткнутися з вашими планами подорожей протягом цього безпрецедентного періоду. Я також запевняю вас, що ми дуже чітко бачимо наявні виклики, що ми вживаємо заходів і що ми впевнені, що маємо стратегію їх вирішення. Це головний напрямок нашої компанії на кожному рівні.

Дякуємо за ваше терпіння та розуміння. Ми, звичайно, з нетерпінням чекаємо майбутніх можливостей обслуговувати вас і відновити вашу лояльність у той час, коли ми зможемо краще продемонструвати нашу відданість турботі про клієнтів, таких як ви.

З повагою

Майкл Руссо, президент і головний виконавчий директор Air Canada


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.