Дата: 01-07-22 12:48

KLM повертає залишок позики уряду Нідерландів

Изображение
Twitter image

KLM Royal Dutch Airlines погасить останню частину позик у розмірі 277 мільйонів євро, отриманих від уряду та банків Нідерландів, у 2020 році. KLM позичила загалом 942 мільйони євро за допомогою кредитної лінії на суму 3,4 мільярда євро. Це погашення означає, що через два роки KLM погасить усі частини кредиту, який він використав для подолання кризи Covid-19 і для забезпечення свого майбутнього. Йдеться у прес-релізі авіакомпанії.

Різні фактори, включаючи відхід 6000 співробітників KLM, різке скорочення витрат, скасування обмежень на поїздки та зростання попиту на авіаквитки, дозволили KLM здійснити два виплати на початку цього року із загальної суми кредиту в 942 мільйони євро. .

Читайте також:  18 years on from the merger of Air France and KLM

У три етапи загальну суму викуплено. KLM виплатила банкам 311 мільйонів євро 3 травня і ще 354 мільйони євро 3 червня, виплативши всю суму банківських позик у 665 мільйонів євро. Виплативши решту 277 мільйонів євро, KLM також погасив частину кредиту, наданого урядом Нідерландів.

KLM неймовірно вдячний уряду Нідерландів і банкам за підтримку під час пандемії Погашаючи позики якнайшвидше, KLM демонструє, що серйозно ставиться до своїх обов’язків і дотримується своїх обіцянок перед фінансовими партнерами, урядом і суспільством.

"Колеги з KLM долали свій шлях через кризу COVID-19 у 2020 і 2021 роках. Поточна операційна ситуація на Схіпхолі також є складною і знову вимагає від наших співробітників і клієнтів багато чого. Я хотів би щиро подякувати всім у KLM за їхні величезні зусилля. Таким чином, це останнє погашення також є довгоочікуваним підсумковим результатом усіх зусиль до цього часу та служить заохоченням для всієї робочої сили KLM у цьому складному часі." - Пітер Елберс – президент і генеральний директор KLM Royal Dutch Airlines

Я задоволений цим важливим кроком KLM. Просуваючись вперед, я можу і буду спиратися на це, щоб досягти ще кращого фінансового стану KLM у майбутньому. " - Мар’ян Рінтел – майбутній президент і генеральний директор KLM

Незважаючи на нещодавнє відновлення авіаційної галузі, найближче майбутнє залишається невизначеним через такі фактори, як високий рівень інфляції, зростання витрат, постійна присутність Covid-19 у всьому світі та геополітичні нестабільності, такі як війна в Україні. У результаті KLM вирішив зберегти доступ до майбутніх кредитів. Після погашення кредиту KLM продовжить мати в своєму розпорядженні кредитну лінію в розмірі 2,4 мільярда євро (723 мільйони євро від уряду та 1,735 мільярда євро від банків), що дозволить їй використовувати існуючі варіанти фінансування. У той же час поточні прогнози показують, що KLM має достатньо фінансових ресурсів на наступні роки.

KLM наголошує на важливості стримування витрат у наступний період для забезпечення фінансової стабільності в майбутньому. Зменшення витрат є однією з головних умов позик урядом Нідерландів. Ці умови діятимуть для всієї групи KLM до моменту припинення позики та гарантії.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.