Дата: 02-08-22 11:31

airBaltic змінює єдині правила, дозволяє показувати татуювання

Изображение

Латвійська авіакомпанія airBaltic оголошує, що нещодавно відкоригувала свої єдині правила, послабивши правила для бортпровідників, пілотів і наземного персоналу. На даний момент більшість татуювань, зачісок і пірсингу прийнятні і можуть залишатися видимими під час виконання прямих обов'язків. Повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Читайте також:  Недорогий бізнес-клас airBaltic

Аліна Аронберга, старший віце-президент з кадрових ресурсів airBaltic : «Досі ми застосовували те саме правило, що й більшість авіакомпаній – татуювання були дозволені, лише якщо їх можна було легко приховати під стандартною уніформою екіпажу. Тепер ми суттєво пом’якшили ці правила, дозволивши нашим співробітникам демонструвати свою індивідуальність за допомогою татуювань, пірсингу та зачісок, якщо вони цього забажають, водночас з гордістю носити нашу стильну уніформу. Прагнучи стати ще більш різноманітними та інклюзивними, ми запрошуємо більш мотивованих професіоналів приєднатися до нашої команди».

Щоб стати членом екіпажу, airBaltic пропонує платне восьмитижневе навчання. Успішний кандидат повинен бути не менше 18 років і мати диплом про середню освіту, добре знати латиську та англійську мови. Члени екіпажу повинні бути доброзичливими, позитивними та авантюрними. Під час виконання обов’язків слід прикривати шию, обличчя та голову, а також потенційно образливі татуювання.

У airBaltic працює понад 1900 співробітників, у тому числі 560 бортпровідників. Компанія продовжує активний підбір персоналу, на даний момент відкрито понад 40 вакансій. Щоб дізнатися більше про можливості працевлаштування в airBaltic , відвідайте http://careers.airbaltic.com .


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.