Дата: 02-08-22 11:47

Air India дозволила своїм пілотам літати до 65 років

Щоб забезпечити достатню кількість пілотів для свого флоту, що збільшується, компанія Air India (AI), що належить групі Tata, вирішила підвищити їхній пенсійний вік з 58 до 65 років.


Twitter image

Враховуючи майбутні плани розширення нашого флоту, вкрай важливо задовольнити наші потреби в робочій силі для пілотів. DGCA ((Генеральне управління цивільної авіації) дозволяє пілотам літати до 65 років, у порівнянні з віком виходу на пенсію Air India у 58 років. Дозвіл пілотам літати до 65 років є практикою, якої дотримується більшість авіакомпаній галузі, Про це йдеться у внутрішньому документі авіакомпанії, виданому 29 липня. Піше investing.com.

«Щоб задовольнити нашу вимогу, пропонується залишити наших поточних навчених пілотів в Air India після виходу на пенсію на контрактній основі на 5 років з можливістю продовження до 65 років», — сказав С. Д. Тріпаті, головний спеціаліст відділу кадрів Air India (CHRO) у документі.

Читайте також: Air India укладає угоду з Amadeus щодо системи обслуговування пасажирів

Згідно з новою політикою Air India, група, до складу якої входять функціональні представники відділу кадрів, операцій і безпеки польотів, буде створена для перевірки відповідності пілотів, які виходять на пенсію протягом наступних двох років. Комісія відповідатиме за перевірку минулих записів пілотів щодо дисципліни, безпеки польотів і пильності. 


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.