Дата: 02-08-22 12:37

GlobalData: 10 найбільш згадуваних авіакомпаній у соціальних мережах у січні-червні 2022 року

GlobalData Tourism, провідна компанія з обробки даних і аналітики, у понеділок опублікувала звіт про 10 найбільш згадуваних авіакомпаній у соціальних мережах за перше півріччя 2022 року на основі обговорень людей  у Twitter і Redditors.

Изображение
Twitter image

За даними GlobalData Analytics Platform Social Media, American Airlines зберегла своє місце як найбільш обговорювана авіакомпанія в соціальних мережах.

Чітайте ткож: American Airlines звітує про фінансові результати за другий квартал 2022 року

В останньому звіті GlobalData « 10 найбільш згадуваних авіакомпаній: перше півріччя 2022 року» , який аналізує розмови в соціальних мережах про провідних авіакомпаній, виявляється, що інші дев’ять позицій займають Delta Airlines, Inc (Delta) , JetBlue Airways Corp (JetBlue) , British Airways , Lufthansa , Air France-KLM SA (Air France KLM) , Qantas Airways Limited (Qantas) , United Airlines, Inc (United Airlines) , Qatar Airways Group QCSC (Qatar Airways) та Air India.

Изображение
Фото: GlobalData Tourism


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.