Дата: 02-08-22 12:49

Lufthansa Group погоджує угоду про постачання SAF з Shell

Lufthansa та Shell засновують орієнтоване на майбутнє співробітництво щодо екологічного авіаційного палива. Про це піше прес-служба Lufthansa Group. 


Фото: Lufthansa Group

  • Меморандум про взаєморозуміння щодо постачання сталого авіаційного палива (SAF) в обсязі до 1,8 мільйона метричних тонн на 2024-2030 роки
  • Технологія SAF веде шлях до декарбонізації авіації
Shell International Petroleum Co Ltd і Lufthansa Group підписали Меморандум про взаєморозуміння (MoU) щодо вивчення поставок SAF в аеропорти по всьому світу. Сторони мають намір домовитися про контракт на загальний обсяг поставок до 1,8 млн метричних тонн SAF, починаючи з 2024 року, терміном на сім років. Така угода стане однією з найбільш значущих комерційних кооперацій SAF в авіаційному секторі, а також найбільшим зобов’язанням SAF обох компаній на сьогодні.

Співпраця дозволить Lufthansa Group сприяти доступності, розширенню ринку та використанню SAF як важливого елемента для нейтрального майбутнього авіації з викидами CO 2 . Lufthansa Group вже є найбільшим клієнтом SAF у Європі та прагне залишатися однією з провідних світових груп авіакомпаній у використанні екологічно чистого гасу. Меморандум базується на прагненні Shell до 2030 року мати принаймні десять відсотків світових продажів авіаційного палива як SAF.

Читайте також: Пілоти Lufthansa готові оголосити страйк

SAF - екологічне авіаційне паливо

SAF — це авіаційне паливо, яке виробляється без використання викопних джерел енергії, таких як сира нафта чи природний газ, і демонструє економію CO 2 порівняно зі звичайним гасом. Існують різні виробничі процеси, і як джерело енергії доступна різна сировина. Сучасне покоління SAF, яке заощаджує 80 відсотків CO 2 порівняно зі звичайним гасом, в основному виробляється з біогенних залишків, наприклад, з використаної кулінарної олії. У довгостроковій перспективі SAF може забезпечити практично нейтральну авіацію з CO2 .

Група Lufthansa багато років бере участь у дослідженнях SAF, створила розгалужену мережу партнерів і просуває впровадження екологічного авіаційного палива нового покоління, зокрема. Особлива увага приділяється перспективним технологіям перетворення електроенергії в рідину та сонця в рідину, які використовують відновлювані джерела енергії або сонячну теплову енергію як носії енергії.

Використовуючи SAF, клієнти Lufthansa Group вже сьогодні можуть літати без викидів CO2 . Крім того, вони можуть задокументувати свої скорочені викиди CO 2 за допомогою перевірених сертифікатів і зарахувати економію CO 2 на свій індивідуальний баланс CO 2 .

Чітка стратегія сталого майбутнього

Група Lufthansa бере на себе відповідальність за ефективний захист клімату з чітко визначеним шляхом до нейтрального рівня викидів CO 2 : до 2030 року власні чисті викиди CO 2 компанії скоротяться вдвічі порівняно з 2019 роком, а до 2050 року Lufthansa Group хоче досягти нейтрального рівня викидів CO 2 . 2 баланс. З цією метою компанія робить ставку на прискорену модернізацію флоту, постійну оптимізацію польотів, використання стійкого авіаційного палива та інноваційні пропозиції для своїх клієнтів, щоб зробити політ CO 2 -нейтральним.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.