Дата: 02-08-22 13:02

British Airways зупинила продаж квитків із головного аеропорту Британії

рейси british airways
Фото: Aussiedlerbote

Рейси British Airways з аеропорту Хітроу більше не доступні для бронювання. Компанія припинила продаж квитків на близькомагістральні рейси із провідного хаба країни. Пsit портал Aussiedlerbote.

Спочатку компанія перестала продавати квитки наприкінці липня, проте стоп продаж вирішили продовжити до 8 серпня. Велика ймовірність, що воно триватиме набагато довше, аж до вересня. Це рішення було за мірою, на яку пішов найбільший аеропорт країни, Хітроу. Хаб ввів ліміт на кількість пасажирів, що вилітають. До 11 вересня вилітати з нього зможуть максимум 100 000 людей на день. Хітроу закликав авіакомпанії зупинити продаж квитків на рейсах із цього аеропорту.

Читайте також: British Airways Flies Racing Pigeon Home After 4,000 Mile Transatlantic Detour

Всім, кому потрібні квитки на рейси British Airways з Хітроу, варто купити скоріше квиток.  Фото: Tom Eversley/shutterstock.com
Фото: Aussiedlerbote

Всім, кому потрібні квитки на рейси British Airways з Хітроу, варто купити скоріше квиток. Фото: Tom Eversley/shutterstock.com

На рейси British Airways доведеться шукати обхідні шляхи.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.