Дата: 03-08-22 11:08

Emirates відновлює рейси до Лондона Станстед із щоденним обслуговуванням

Emirates відновлює рейси до Лондона Станстед із щоденним обслуговуванням

  • Авіакомпанія повернулася до свого третього лондонського шлюзу та планує збільшити пропускну спроможність з п’ятитижневих рейсів до щоденних, починаючи з сьогоднішнього дня.
  •  Після повернення послуг у Станстед авіакомпанія розширила свою діяльність у Лондоні, тепер пропонує клієнтам дев’ять щоденних рейсів до Лондона, включаючи шість щоденних рейсів до Хітроу та подвійний щоденний рейс до Гетвік.*
  •  Emirates продовжує відновлювати свою британську та глобальну мережу у відповідь на зростання попиту на міжнародні подорожі.

Авіакомпанія Emirates відновила пасажирські перевезення до лондонського Станстеда (STN), який обслуговує свій третій лондонський шлюз щоденним рейсом. Авіакомпанія планує збільшити пропускну спроможність з п’ятитижневих рейсів до щоденних, починаючи з сьогоднішнього дня. З поверненням послуг до Станстеда Emirates розширила свою діяльність до Лондона з дев’ятьма щоденними рейсами, включаючи шість щоденних рейсів до Хітроу та подвійний щоденний рейс до Гатвік.* Додаткові послуги відповідатимуть ринковому попиту та пропонуватимуть клієнтам більше варіантів подорожей та розширене підключення цього літа.

Читайте також:  Підрозділ авіакомпанії Emirates відкриває найбільшу у світі вертикальну ферму в Дубаї

Лондонський Станстед обслуговуватимуть широкофюзеляжні літаки Emirates Boeing 777-300ER, оснащені відомим продуктом першого класу «Game Changer». Рейс Emirates EK65 вилітає з Дубая о 08:50 і прибуває в Лондон Станстед о 13:30 за місцевим часом. Зворотній рейс EK68 відправлятиметься з Лондона Станстед о 21:10 і прибуватиме в Дубай наступного дня о 7:10 за місцевим часом.

Квитки можна придбати на сайті  emirates.com , в офісі продажів Emirates, через турагентів або онлайн-турагентів.

Лондон Станстед залишається ключовим центром пасажирських і вантажних перевезень авіакомпанії. Щоденне обслуговування запропонує клієнтам у Східній та Південно-Східній Великобританії більше варіантів подорожей, гнучкість і зручність під час подорожей з Emirates до понад 130 пунктів призначення через Дубай.

Зараз Emirates обслуговує сім шлюзів у Великобританії. До жовтня 2022 року авіакомпанія обслуговуватиме країну 110 рейсами щотижня, зокрема: шість разів на день до лондонського Хітроу; щоденне обслуговування Лондона Станстед; подвійний щоденний рейс А380 до Гатвіка; три рази на день до Манчестера, включаючи подвійний рейс A380 (починаючи з 1 жовтня 2022 р.); подвійний щоденний рейс до Бірмінгема; п'ять щотижневих рейсів до Ньюкасла; і щоденне сполучення з Глазго.

Авіакомпанія також обслуговує Лондон Гетвік трьома щоденними рейсами до 3 серпня 2022 року. Додаткова частота обслуговує попит клієнтів і обслуговує пасажирів, які постраждали від коригування місткості на рейсах з Лондона Хітроу.

Літайте краще з Emirates до Дубая та через нього

Emirates продовжує приділяти першочергову увагу безпечним подорожам із застосуванням комплексних заходів у повітрі та на землі. Клієнти, які подорожують з Дубая, також можуть скористатися перевагами найсучаснішої безконтактної технології , щоб полегшити свою подорож через аеропорт.

Авіакомпанія також пропонує своїм клієнтам неперевершений кулінарний досвід у небі з регіональними стравами та широким вибором преміальних напоїв. Клієнти можуть розслабитися та відпочити з більш ніж 5000 каналами ретельно підібраного глобального розважального контенту, включаючи фільми, телевізійні шоу, музику, подкасти, ігри, аудіокниги та багато іншого з ice , відзначеною нагородами розважальною системою Emirates на борту.

Дім і центр Emirates, Дубай, залишається дуже популярним місцем для відпочинку та зупинок. Відвідувачі з Великої Британії можуть скористатися перевагами нещодавно запущеної платформи Dubai Experience , яка дозволяє клієнтам легко переглядати, створювати та бронювати власні індивідуальні маршрути, включаючи перельоти, проживання в готелі, відвідування ключових визначних пам'яток та інші заклади харчування та дозвілля в Дубаї та ОАЕ. .

Для отримання додаткової інформації відвідайте emirates.com.

* Зараз Emirates обслуговує Лондон Гетвік трьома щоденними рейсами до 3 серпня 2022 року.

Служба зв'язків з громадськістю Еміратів 


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.