Дата: 03-08-22 11:42

Air Europa посилює свою присутність у Колумбії та Перу завдяки інтерлайн-угоді з Viva Air

Viva Air, Колумбія, Перу
Фото: Air Europa

Air Europa та Viva Air, колумбійська авіакомпанія «Ultra Low Cost» , підписали інтерлайн-угоду , за допомогою якої Air Europa зміцнює свою присутність у Колумбії та Перу , пропонуючи нові варіанти польотів і розширюючи діапазон маршрутів для своїх клієнтів. Про це йдеться у релізі Air Europa 

Починаючи з початку серпня, пасажири Air Europa зможуть здійснити пересадку з Боготи та/або Медельіна з 18 колумбійськими містами , де працює авіакомпанія Viva Air, зокрема: Калі, Перейра, Монтерія, Ріоача, Кукута, Букараманга, а також пункти призначення в Атлантиці. Узбережжя та Карибський басейн, такі як Сан-Андрес, Картахена та Санта-Марта, завдяки яким авіакомпанія позиціонує себе як «Королів пляжів» у Колумбії завдяки маршрутам, які з’єднуються з цими напрямками. Крім того, Air Europa також запропонує рейси з Ліми до Куско, як міжнародного пункту призначення, де працює колумбійська авіакомпанія.

Читайте також: ‘The Great Consolidation’: Is Europe’s airline industry consolidating?

Угода між обома авіакомпаніями перетворюється на значні переваги для клієнта при операціях з одним квитком, а також переваги, які з цього випливають. « Угода, яку ми досягли з Viva Air, завершує нашу присутність у Колумбії та Перу та дозволяє нам зробити більш ніж 18 нових міст доступними для наших клієнтів. Ця розгалужена внутрішня мережа нових напрямків зміцнює наш бренд і позиції та відкриває для нас нові міжнародні можливості. З Viva Air ми надаємо кращі послуги та підтверджуємо нашу прихильність до обох стратегічних ринків для нашої авіакомпанії», – каже Естель Лерей, директор із альянсів та обслуговування клієнтів Air Europa.

Крім того, Карлос Орельяна, менеджер альянсів Viva Air , висловився подібним чином, зазначивши, що «досягнення цієї угоди з Air Europa дозволить мандрівникам мати більше можливостей для виконання своїх маршрутів, з’єднуючись із мережею маршрутів, з яких ми працюємо. Viva Air, де завдяки нашому Medellín HUB, центру зв’язку, ми здійснюємо польоти на 43 внутрішні маршрути в Колумбії та Перу за моделлю «Ultra Low Cost», за допомогою якої ми знаємо, що справжня цінність для мандрівника полягає в тому, щоб дістатися, куди він хоче йти вчасно, без сюрпризів і платити лише за те, що вам потрібно».

Viva Air, визнана лідером у своїй моделі «Ultra Low Cost», має парк із 23 літаків (NEO та CEO), які є більш безпечними для навколишнього середовища завдяки меншому споживанню палива та нижчому робочому шуму. Флот авіакомпанії Viva Air також був названий найсучаснішим у Колумбії, другим у Південній Америці та четвертим у світі.

Viva Air святкує десять років роботи в Колумбії та п’ять років у Перу, де, згідно зі своїми планами розширення та зростання, вона сподівається продовжувати забезпечувати кращі зв’язки завдяки відкриттю національних і міжнародних маршрутів, які вона планує запустити в найближчі роки. , додатковий фактор, який би сприяв угоді.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.