Дата: 03-08-22 13:00

ЄС припиняє схвалення рейсів з вантажем у салоні


Кабіна Lufthansa A330 завантажена вантажем. Джерело: Lufthansa

Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA) припинило дозвіл на польоти з вантажем у салоні. Пише aircargonews.

Використання пасажирського салону для перевезення вантажів, відоме як польоти з вантажем у салоні, було дозволено з 2020 року після того, як EASA видало схвалення та винятки для перевезення вантажу в пасажирських салонах у кожному конкретному випадку.

Читайте також: Подайте заявку зараз: оголошено тендер на дослідження щодо професійної втоми диспетчерів повітряного руху (ATCO)

Однак ці схвалення та винятки закінчилися 31 липня після того, як EASA заявило, що покладе край цій практиці в квітні. 

Схвалення та звільнення були обмежені в часі. EASA подовжило правила в серпні 2021 року , але в квітні повідомило, що більше не продовжуватиме часові рамки.

Рішення дозволити польоти з вантажем у салоні було прийнято після того, як на початку пандемії було припинено рейси пасажирських літаків і згодом високий попит на вантажні літаки.

На додаток до використання рейсів з вантажем у салоні (із встановленими та знятими сидіннями), пандемія також призвела до того, що низка зацікавлених сторін авіаперевезень інвестувала кошти в переобладнання пасажирських літаків у вантажні.

Однак пасажирські перевезення – і, отже, доступність вантажівок – починають зростати, тоді як потреба в транспортуванні термінових вантажів, пов’язаних з пандемією, таких як ЗІЗ, зменшилася.

У квітні EASA заявило, що «дійшло висновку, що логістичні проблеми, які виникли в 2020 році в результаті кризи Covid-19, більше не існують у такому ж ступені».

Хоча EASA припинила польоти з вантажем у салоні, незрозуміло, що планує влада в інших місцях.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.