Дата: 03-08-22 13:15

Велика Британія послабила санкції проти Росії в авіагалузі


Фото: presentindefinite.com/

Велика Британія послабила санкції проти Росії, пов'язані з авіаційною галуззю, свідчить статус відповідного документа на сайті британського уряду.

Таким чином, Лондон знову дозволив надавати страхування літаків, морських суден і їхніх компонентів пов'язаним з Росією компаніям.

"Генеральна ліцензія була переглянута з метою виключення з параграфа 1 (h) положення 28 (про фінансові послуги та кошти, пов'язані з товарами і технологіями, на ввезення яких існують обмеження). Це дозволяє надавати страхування і перестрахування особі, пов'язаній з Росією, щодо пунктів, зазначених у параграфі 1 (a), за умови дотримання ширших обмежень і умов ліцензії", – йдеться в документі.

Також послаблення санкцій дозволить Росії отримувати певні авіаційні товари та технології, такі як газотурбінні двигуни.


Джерело інформації: ЛIГАБiзнесIнформ

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.