Дата: 05-08-22 09:17

SBTi підтверджує кліматичні цілі Lufthansa GroupГрупа Lufthansa поставила перед собою амбітні цілі щодо захисту клімату та прагне досягти нейтрального балансу CO₂ до 2050 року. Вже до 2030 року авіаційна група хоче вдвічі скоротити чисті викиди CO₂ порівняно з 2019 роком. З цією метою Lufthansa Group чітко дотримується визначений шлях скорочення. Тепер це було успішно підтверджено так званою «Науково обґрунтованою цільовою ініціативою» (SBTi). Це робить Lufthansa Group першою авіаційною групою в Європі з науково обґрунтованою метою скорочення викидів CO₂ відповідно до цілей Паризької кліматичної угоди 2015 року. Пише прес-служба Lufthansa.

Читайте також: Lufthansa повертається до прибутковості, незважаючи на авіаційний хаос в ЄС

З 2 серпня Lufthansa Group тестує так звані Green Fares у Скандинавії. На рейси з Норвегії, Швеції та Данії клієнти тепер можуть купувати авіаквитки на сторінках бронювання авіакомпаній, які вже включають повну компенсацію CO₂ за рахунок екологічного авіаційного палива та сертифікованих проектів захисту клімату. Це робить політ без CO₂ ще легшим. Lufthansa Group є першою у світі міжнародною авіакомпанією, яка пропонує таку пропозицію.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.