Дата: 05-08-22 09:49

Міжнародний аеропорт Пенсакола у Флориді покращить свої засоби технічного обслуговування

Аткінс, член SNC-Lavalin Group, отримав контракт на 8 мільйонів доларів США на надання професійних послуг з управління програмою та критеріями проектування в Міжнародному аеропорту Пенсакола у Флориді.

Відповідно до приблизно трирічного контракту, компанія підтримуватиме місто Пенсакола, яке володіє та керує аеропортом, у завершенні проекту Titan Element 2, наступного етапу розвитку об’єктів технічного обслуговування, ремонту та капітального ремонту (MRO) аеропорту. програма.

Читайте також: Нова low-cost авіакомпанія США

«Наша команда надала рішення для основних програм в аеропортах Нового Орлеана імені Луї Армстронга, Південно-Західної Флориди, Лос-Анджелеса та міжнародних аеропортів імені Джона Кеннеді», — сказав Джордж Неш, генеральний директор Atkins North America.

«Взявши уроки, отримані в ході цих та інших програм, ми запропонуємо спільні, своєчасні та економічно ефективні рішення, щоб успішно завершити цей трансформаційний проект».

Компанія надає послуги для проекту Titan Element 2, який включає розбудову двох ангарів для технічного обслуговування та ремонту, центру допоміжних послуг, адміністративних офісних приміщень, розширення руліжної доріжки, перону для паркування літаків, наземної парковки та під’їзних шляхів, а також різноманітні пов’язані з цим удосконалення території.

Підтримка включатиме координацію розробки проекту, проектування та будівництва; розробка та оновлення графіка проекту; збір даних на існуючому сайті; перегляд бюджету проекту; розробка пакету критеріїв проектування; допомога в підборі проектно-будівельної групи (ББ); огляд проектів команд БД; а також нагляд та перевірка створення команди БД.

Проект фінансується з кількох джерел, включаючи Triumph Gulf Coast, Департамент транспорту Флориди, Губернаторський фонд збільшення робочих місць, Агентство економічного розвитку США, місто Пенсакола, округ Ескамбія та VT Mobile Aerospace Engineering.


Джерело інформації: Airport World

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.