Дата: 18-09-20 19:43

Qatar Airways запускає 4 щотижневі рейси до Аккри (Гана), починаючи з 29 вересня

Запуск рейсів до Аккри розширить мережу напрямків авіакомпанії Qatar Airways у Африці до 46 щотижневих рейсів за 14 напрямками, серед яких рейси до Аддис-Абеби, Дар-Ес-Саламу, Джибуті, Ентеббе, Кігалі, Кіліманджаро, Лагосу,  Могадішо, Найробі, Сейшел, Тунісу, Віндгуку та Занзібару.

Изображение
Twitter image

Пасажири з Аккри мають можливість скористатись більшою кількістю опцій для подорожі завдяки маршрутам через сучасний та найкращий аеропорт на Близькому Сході, Міжнародний Аеропорт Хамад з авіакомпанією, яка здійснює перельоти до 28 напрямків в Тихоокеанському регіоні, 31 напрямків у Європі, 12 маршрутів на Близькому Сході та 9 міст в Північній Америці.

Доха, Катар - Qatar Airways з радістю повідомляє про початок виконання чотирьох щотижневих рейсів до Аккри, Гана з транзитом у Лагосі з 29 вересня 2020 року, відкриваючи цим четвертий новий напрямок ініційований національним перевізником держави Катар від початку пандемії. Для перельотів до Аккри авіакомпанія залучить літак, який є шедевром авіабудівництва - Boeing 787 Dreamliner. Для пасажирів будуть доступними 22 крісла у бізнес класі та 232 крісла у економкласі. 

Читайте також - У Qatar Airways найбільше літаків з високошвидкісним широкосмуговим інтернетом в Азії

Виконавчий директор Групи Компаній Qatar Airways, Його Високоповажність пан Акбар Аль Бакер зазначив: «Ми раді початку  виконання рейсів до столиці Гани, до одної з швидкозростаючих економік регіону, яка відома гостинністю місцевого населення та високим попитом на сільськогосподарську продукцію. Вперше про свій намір відкрити рейси до Аккри ми оголосили у січні 2020 року та з розвитком пандемії вимушені були змінювати плани щодо запуску, проте навіть ці події не зупинили нас у прагненні реалізувати наші зобов’язання перед пасажирами Гани та всього світу. Від свого імені та від імені великої Ганської діаспори у Європі, Великобританії та Сполучених Штатах Америки висловлюємо вдячність уряду Гани за надану нам підтримку у питаннях  організації початку рейсів надаючи надважливу можливість возз’єднання родин та друзів з близькими їм людьми. Ми чекаємо на початок плідної співпраці з нашими партнерами у Гані, спрямованої на стабільний розвиток напрямку та підтримку відродження туризму та торгівлі регіону.»

З рейсами до 28 напрямків в Тихоокеанському регіоні, 31 напрямків у Європі, 12 маршрутів на Близькому Сході та 9 міст в Північній Америці, пасажири які бажають подорожувати з Гани мають можливість скористатись більшою кількістю опцій для подорожі завдяки маршрутам через сучасний та найкращий аеропорт на Близькому Сході, Міжнародний Аеропорт Хамад. З середини жовтня  Qatar Airways планує виконувати 46 щотижневих рейсів до 14 напрямків у Африці, серед яких рейси до  Аддис-Абеби, Дар-Ес-Саламу, Джибуті, Ентеббе, Кігалі, Кіліманджаро, Лагосу,  Могадішо, Найробі, Сейшел, Тунісу, Віндгуку та Занзібару. З розширенням мережі авіакомпанії у Африці, пасажири вже скоро зможуть відчути гостинність Африки на борту з полікультурним екіпажем авіакомпанії, який включає понад 30 національностей континенту. Окрім того, пасажири на рейсах мережі наших маршрутів зможуть насолоджуватись широким вибором Африканський кінострічок, телевізійних шоу та музики доступних у Oryx One, мультимедійній системі розваг Qatar Airways на борту.

Прагнучи надати пасажирам максимальну впевненість і свободу вибору при плануванні своїх поїздок, Qatar Airways розширила програму гнучкого бронювання. Пасажирам надається право змінювати дату перельоту необмежену кількість разів, а також без обмежень міняти пункт призначення, якщо він знаходиться на відстані не більше 5 000 миль від того, який був заброньований спочатку. Пасажири звільняються від оплати різниці у вартості тарифів, якщо переліт буде завершено до 31 грудня 2020 року. Після цієї дати в дію вступають стандартні правила тарифів. Квитки, заброньовані до 30 вересня 2020 року, будуть дійсними протягом двох років з дати оформлення. Більш детально з умовами програми можна ознайомитися на www.qatarairways.com/RelyOnUs.

Читайте також - У Qatar Airways найбільше літаків з високошвидкісним широкосмуговим інтернетом в Азії

Відповідно до останніх даних ІАТА, Qatar Airways визнана найбільшим міжнародним перевізником у період з квітня 2020, пропонуючи більше глобальних сполучень ніж будь-яка інша авіакомпанія в світі, щоб допомогти людям повернутись додому. Це дозволило авіакомпанії накопичити якісно новий досвід у транспортуванні пасажирів безпечно та надійно, та зайняти унікальну позицію при відновленні своєї мережі. Перевізник чітко запроваджував найсучасніші заходи безпеки та гігієни на борту літаків та у Міжнародному Аеропорті Хамад.

Вжиті Qatar Airways заходи щодо забезпечення безпеки пасажирів і членів екіпажу включають використання бортпровідниками костюмів індивідуального захисту, а пасажирам надання безкоштовних захисних комплектів і одноразових екранів для обличчя. Пасажири бізнес класу мають можливість додатково підвищити рівень безпеки в польоті за допомогою розсувних дверей, якими оснащений удостоєний численних нагород салон Qsuite. Крім того, вони можуть включити індикатор «Не турбувати (DND)». Літаки з салоном Qsuite сьогодні обслуговують понад 30 маршрутів, включаючи Лондон, Париж і Франкфурт. Вичерпну інформацію про заходи безпеки на борту і в аеропорту Хамад можна отримати на qatarairways.com/safety.

Діяльність авіакомпанії не залежить від певного окремого типу літаків.

Варіативність сучасних та економічних лайнерів в авіапарку компанії забезпечує можливість продовжувати польоти з врахуванням потреб ринку. Враховуючи вплив COVID-19’ на попит на подорожі, авіакомпанія прийняла рішення призупинити використання повітряних суден типу  Airbus A380 з причин їх економічної та екологічної невідповідності потребам ринку на даний час. Флот з літаків типу  Boeing 787, кількість яких 30 повітряних суден, та 49 літаків типу Airbus A350 ідеальний вибір для стратегічно важливих далекомагістральних маршрутів  до Африки, Америки, Європи та Тихоокеанського регіонів.

Читайте також - У Qatar Airways найбільше літаків з високошвидкісним широкосмуговим інтернетом в Азії

Міжнародний аеропорт Хамад (HIA), який є хабом Qatar Airways, ввів в дію суворі процедури гігієни та заходи щодо забезпечення соціального дистанціювання у всіх терміналах. Всі зони взаємодії з пасажирами дезінфікуються кожні 10-15 хвилин. Всі пункти виходу на посадку і стійки виходу до автобусів обробляються після кожного рейсу. Крім того, в зонах паспортного контролю і на стійках безпеки пасажирам надаються дезінфікуючі засоби для рук. На церемонії вручення нагород Skytrax-2020 HIA посів третє місце в списку 550 кращих аеропортів світу. Він також шостий рік поспіль був визнаний «Кращим аеропортом на Близькому Сході» і п'ятий рік поспіль завоював головний приз в категорії «Кращий обслуговуючий персонал на Близькому Сході».

Розклад рейсів до Аккри: понеділок, вівторок, четвер та субота.

рейс QR1415

    • Відправлення з Дохи (DOH) о 00:30,
    • прибуття до Аккри  (ACC) о 09:00

рейс QR1418

    • Відправлення з Аккри  (ACC) о 15:00,
    •  прибуття до Дохи (DOH) о 05:15 +1

Прес-служба Qatar Airways


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.