Дата: 21-10-20 13:30

МАУ коригує розклад рейсів на листопад

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України відтерміновує початок виконання рейсів Київ-Брюссель-Київ, Київ-Дюссельдорф-Київ та Київ-Прага-Київ до 27 листопада 2020 року.  Перегляд рейсів за вказаними маршрутами обумовлений продовженням низки карантинних обмежень на перетин кордонів з метою запобігання розповсюдження COVID-19.

Изображение
Twitter image

Додатково МАУ прийняла рішення щодо відтермінування рейсів в Єреван та Баку до 13 листопада 2020. Відповідний крок обумовлений високим ступенем ризиків для безпеки польотів у зоні Вірменсько-Азербайджанського конфлікту. Дане рішення синхронізується з позицією Державної авіаційної служби України щодо існування високого рівня ризиків на невизначений термін.

Також важливо зазначити, що уряд Грузії продовжив карантинні заходи в країні задля запобігання розповсюдження COVID-19 до 1 грудня 2020 включно. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАУ готова развернуть свою сеть маршрутов за две недели

Надалі МАУ слідкуватиме за епідеміологічними показниками на вказаних напрямках та ситуацією в Нагірному Карабаху. Авіакомпанія робитиме все можливе, щоб за послабленням карантинних заходів та зменшенням ризиків польотів пасажири одразу отримали змогу скористатися відповідними рейсами.

Усі інші маршрути залишаються без змін. Забронювати квиток можна на сайті авіакомпанії.

Нагадуємо, що пасажирам з квитками, оформленими на бланках МАУ, доступні нові розширені можливості сервісу «Керування бронюванням», що дозволяють пасажирам самостійно у режимі онлайн змінювати дату перельоту. Детальніше за посиланням.

Авіакомпанією «Міжнародні авіалінії України» застосовуються стандарти та процедури безпеки згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

З особливостями обслуговування пасажирів в аеропорту «Бориспіль» можна ознайомитися за посиланням.  

Із заходами безпеки на борту повітряних суден можна ознайомитися тут.

Джерело: МАУ


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.