Дата: 26-10-20 11:52

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО РОЗШИРЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ В ІТАЛІЇ, ВІДКРИТТЯ НОВОЇ БАЗИ В БАРІ ТА 7 НОВИХ ВНУТРІШНІХ РЕЙСІВ

  • 1 РОЗМІЩЕНИЙ ЛІТАК У БАРІ
  • АВІАПАРК WIZZ AIR – НАЙЕКОЛОГІЧНІШИЙ В ІТАЛІЇ 

Изображение
Twitter image

Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія з найшвидшим зростанням у Європі,  оголосила про відкриття своєї 38ої бази у Барі. Авіакомпанія розмістить 1 літак Airbus A321 в аеропорту Барі у грудні 2020 року.  Крім того,Wizz Air також повідомила про відкриття – додатково до вже існуючих 16 маршрутів –  3 нових рейсів з Барі до Болоньї, Туріна, Верони, 3 рейсів з Мілана-Мальпенси до Неаполю, Бріндізі, Ламеції-Термета 1 рейсу з Катанії до Верони з грудня 2020 року. Частота виконання рейсів з Барі до Мілана-Мальпенси буде збільшена з 7 до 11 перельотів на тиждень. Місця на рейси за новими напрямками вже доступні для бронювання на сайті wizzair.com чи у мобільному додатку WIZZ за цінами, що стартують з 4,99 євро**.

Розширення діяльності Wizz Air у Барі, Мілані-Мальпенсі та Катанії, а також відкриття третьої італійської бази в Барі є доказом довгострокового прагнення авіакомпанії надавати своїм італійським мандрівникам ще більше доступних та екологічних можливостей для подорожей. Wizz Air почала літати до Барі в 2010 році, і з тих пір перевезла майже 1 мільйон пасажирів до/з цього міста. Такі інвестиції та розширення сприятимуть економічному розвитку  і створенню понад 40 нових робочих місць в авіакомпанії, а також сотні нових робочих місць на місцевому ринку праці ***

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WIZZ AIR ЗАОХОЧУЄ ПАСАЖИРІВ СКАЗАТИ «ТАК» УЧАСТІ У WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON ONLINE

Wizz Air – фінансово стабільна авіакомпанія з інвестиційно-кредитним рейтингом, до авіапарку якої входять 134 найефективніші та найекологічніші літаки сімейства Airbus A320 і Airbus A320neo із середнім віком 5 років. A320neo та A321neo оснащені новітніми технологіями, включно з двигунами нового покоління та еталонним дизайном кабіни, і забезпечують 20% економії пального та зменшення впливу шуму на майже 50% у порівнянні з літаками попереднього покоління. Ці технологічні літаки нового покоління дозволяють Wizz Air стати найекологічнішою  авіакомпанією, що пропонує найнижчі тарифи на перельоти в Європі. У 2019 фінансовому роцівикиди вуглекислого газу Wizz Air були найнижчими серед європейських авіакомпаній (57,2 г/км з розрахунку на одного пасажира). Wizz Air також має найбільшу кількість замовлень літаків інноваційного сімейства Airbus A320neo (250 одиниць), що дозволить авіакомпанії знизити вплив на навколишнє середовище ще на 30% у розрахунку на кожного пасажира до 2030 року. Авіакомпанія прагне, аби її діяльність сприяла сталому розвитку та була безпечною для довкілля.  

Розширення діяльності WIZZ співпадає з новою ерою безпечних подорожей. Wizz Air опинилася на передовій перезапуску авіаційної галузі, сказавши «Так» виконанню рейсів та впровадивши посилені заходи для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ.Фільтри HEPA, встановлені на всіх літаках Wizz Air знешкоджують у повітрі 99,7% вірусів і бактерій, нові протоколи Wizz Air спрямовані на дотримання фізичного дистанціювання, а літаки ретельно дезінфікуються. Крім того, WIZZ мінімізує будь-яку фізичну взаємодію, в якій немає необхідності, щоб пасажири були впевнені у безпечності подорожі.

Обираючи послугу WIZZ Flex, пасажири, у разі зміни обставин чи необхідності змінити дату/маршрут, можуть змінити бронювання квитка на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності. 

Джордж Міхалопулос (George Michalopoulos), головний комерційний директор Wizz Air, зазначив: «Сьогоднішнє оголошення підкреслює нашу прихильність до Італії та ефективність бізнес-моделі Wizz Air, оскільки ми продовжуємо розширювати свою діяльність у цей складний для галузі час. Відкриття третьої бази в Італії та розміщення на ній одного сучасного літака підкреслює важливість італійського ринку для нас. Ми раді оголосити нові внутрішні маршрути за доступними цінами: три з них виконуватимуться з Барі, три - з Мілана-Мальпенси, один з’єднає Верону та Катанію. Дотримуючись найвищих стандартів наших санітарно-гігієнічних норм і правил, ми впевнені, що низькі ціни та чудова мережа маршрутів Wizz Air зроблять подорожі доступними для ще більшої кількості італійських пасажирів».

Тіціано Онесті (Tiziano Onesti), директор Аеропортів Апулії, додав: «Сьогоднішня угода з Wizz Air зміцнює нашу співпрацю, яка розпочалась у 2009 році та розвивалася у відповідності зі стратегією аеропорту щодо розширення ринків, що обслуговуються, та з особливим фокусом на ринки Східної Європи, які розвиваються, а також щодо диверсифікації пропозиції міжнародних та лоу-кост авіаперевізників. Згідно з цією угодою, Аеропорти Апулії та Wizz Air також зосереджуються на національному ринку, який є головним рушієм швидкого відновлення повітряного сполучення. Йдеться не лише про відкриття або оголошення маршруту. Сьогодні Wizz Airвідкриває базу в Апулії, наше партнерство зміцнюється і ми розвиватимемо напрямки з Барі, а потім також і з Бриндізі, що є орієнтирами для спільного розширення мережі. У цьому весь сенс відкриття бази в Апулії. Для нас це не просто  новий напрямок, а місце, яке є частиною більш широкого, а отже, стратегічного галузевого проєкту. Мета – реанімувати динаміку зростання діяльності Аеропортів Апулії, що занесена до Стратегічного плану. Крім того, незважаючи на коронавірусну кризу, Wizz Air зміцнює та оновлює свій флот літаками A321 Neo з низьким рівнем викидів. Це також співзвучне з цілями аеропорту, адже він є одним із небагатьох європейських аеропортів, які дотримуються Глобального договору ООН та захисту навколишнього середовища зокрема. Угода з Wizz Air стимулюватиме всіх операторів в Апулії, державних та приватних, створити таку спільну екосистему, яка дозволить регіону і надалі залишатися привабливим для туристів та пропонувати багато можливостей».

НОВІ РЕЙСИ WIZZ AIR З ІТАЛІЇ

Напрямок

День виконання рейсу

Перший рейс

Ціни від**

БАРІ – БОЛОНЬЯ

Щоденно

17 грудня 2020 р.

4,99 євро

БАРІ  – ВЕРОНА

Вівторок, четвер, субота

17 грудня 2020 р.

4,99 євро

БАРІ – ТУРИН

Понеділок, середа, п’ятниця, неділя

18 грудня 2020 р.

4,99 євро

КАТАНІЯ – ВЕРОНА

Вівторок, середа, четвер, субота, неділя

17 грудня 2020 р.

4,99 євро

МІЛАН-МАЛЬПЕНСА  - БРІНДІЗІ

Щоденно

10 грудня 2020 р.

4,99 євро

МІЛАН-МАЛЬПЕНСА  - ЛАМЕЦІЯ-ТЕРМЕ

Щоденно

15 грудня 2020 р.

4,99 євро

МІЛАН-МАЛЬПЕНСА  - НЕАПОЛЬ

Понеділок, середа, п’ятниця, неділя x2 

Вівторок, четвер, субота x1

17 грудня 2020 р.

4,99 євро

ОНОВЛЕНА ЧАСТОТА  ВИКОНАННЯ РЕЙСІВ WIZZ AIR

Напрямок

Оновлена частота виконання рейсів

МІЛАН-МАЛЬПЕНСА – БАРІ

7x à 11x

Прес-служба Wizz Air 


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.