Дата: 16-07-21 10:31

WIZZ AIR ПОВІДОМЛЯЄ ПРО 30% ЗНИЖКИ НА ВСІ РЕЙСИ

Київ, 16 липня 2021 р.: Wizz Air, авіакомпанія з найшвидшим розвитком у Європі та провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні, пропонує своїм пасажирам 30% знижки* на всі рейси, заброньовані впродовж 16 липня2021 року на сайті wizzair.com або через мобільний додаток WIZZ. Це чудова можливість насолодитися теплими сонячними днями в новому місці, адже термін здійснення подорожі – до 31 липня  2021 року включно.

 Изображение

Wizz Air радить додавати до бронювання послугу WIZZ Flex. Завдяки їй пасажири можуть скасувати свій рейс за 3 години до відправлення без сплати жодних зборів і відразу отримати 100% відшкодування від початкового тарифу на рахунок WIZZ у формі кредиту, а також змінювати дати і навіть маршрути необмежену кількість разів.

Крім того, пасажири Wizz Air наразі мають можливість планувати подорожі завдяки функції Мапі планування подорожей, розробленій з метою допомогти визначити, рейсами за якими напрямками в мережі WIZZ можна користуватися в конкретний момент. Цей інструмент також дозволяє отримати інформацію щодо чинних обмежень на подорожі, пов'язаних з коронавірусом.

Читайте також: Европейский авиатрафик превысил 62% от уровня 2019

Оскільки здоров’я та безпека пасажирів й екіпажу є пріоритетом для WizzAir, нещодавно авіакомпанія запровадила посилені заходи гігієни для забезпечення здоров’я та безпеки як пасажирів, так і екіпажу WIZZ. Зокрема, впродовж перельоту пасажири мають носити захисні маски, а екіпаж – рукавички. У салонах регулярно проводять дезінфекцію, а з дотриманням графіку щоденного прибирання WIZZ усі літаки авіакомпанії додатково дезінфікуються вночі противірусним розчином. Під час перельоту мандрівників заохочуватимуть користуватися опцією безконтактної оплати покупок на борту. Згідно з новими правилами, пасажири мають дотримуватися заходів фізичної дистанції, впроваджених місцевими органами влади, та розраховуватися за всі необхідні послуги перед посадкою онлайн (наприклад, оплачувати додатковий багаж через Інтернет, послугу WIZZ Priority чи швидку перевірку безпеки), аби мінімізувати будь-які фізичні контакти в аеропорту. Відео, яке підготувала авіакомпанія, містить ключову інформацію щодо нових заходів. Переглянути його можна тут.

*Знижка 30% застосовується до тарифів з урахуванням податків і обов’язкових зборів, але без урахування адміністративного збору. Пропозиція дійсна з 00:00 до 23:59 16 липня 2021 року за центральноєвропейським часом (CET) і діє на всі рейси. Термін здійснення подорожі -  до 31 липня  2021 року включно. Ціна дійсна лише для бронювання через вебсайт wizzair.com або мобільний додаток WIZZ. Пропозиція не поширюється на групові бронювання.

 Прес-служба Wizz Air  


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.