Дата: 27-10-21 13:04

ДП МА “Бориспіль” отримав 189 млн грн чистого прибутку

 За 9 місяців 2021 року чистий прибуток аеропорту склав 189 млн грн.

Нет описания фото.

 Це на 422 млн грн більше планових показників підприємства та на 1,04 млрд грн більше відповідного періоду минулого року.

Таким чином, аеропорт у третьому кварталі 2021 року повністю покрив збитки першого півріччя, сума яких становила 73 млн грн.

Про це розповів генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Олексій Дубревський.

 “Ми змогли підвищити ефективність, оптимізувати витрати та впровадити передові технологічні інструменти і кращі бізнес-практики, щоб зробити точний прогноз з урахуванням усіх ризиків та підготуватися до майбутніх змін. Фінансові результати підтверджують, що прийняті управлінські рішення були вірними і дозволили оптимізувати витрати, підвищити показники пасажиропотоку та вивести сервіс на новий рівень. Саме ці заходи впливу дали можливість підвищити чистий прибуток аеропорту. Сьогодні ми фіксуємо результат: аеропорт не лише демонструє дохідність, а й виконує свої зобов’язання перед державою. За підсумками 9 місяців 2021 року нарахування частини чистого прибутку до державного бюджету становить 151 млн грн - 80% чистого прибутку,” - зазначив генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Олексій Дубревський. 

Чіиайте також:  В аэропорту «Борисполь» возобновил работу пункт вакцинации

Нагадаємо, що за дев’ять місяців 2021 року аеропорт “Бориспіль” обслужив 6 976 939 пасажирів, серед яких 4 093 166 – пасажири регулярних рейсів, 2 883 773 – нерегулярних. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 загальна кількість пасажирів збільшилась на 72%.

Прес-служба аеропорту "Бориспіль"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.