Дата: 01-11-21 10:30

WIZZ AIR ОГОЛОШУЄ ПРО СПІВПРАЦЮ З НАЦІОНАЛЬНИМ АВІАЦІЙНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ЗАДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР"ЄРИ СТУДЕНТІВ

Між Національним авіаційним університетом та Wizz Air Hungary Ltd підписано «Договір щодо підготовки пілотів для авіакомпанії Wizz Air»
Фото: НАУ

Wizz Air, авіакомпанія з найшвидшим зростанням  у Європі, сьогодні підписала Договір про наміри щодо співпраці з Національним авіаційним університетом в Україні з метою надати студентам можливість розпочати свою професійну кар’єру після закінчення навчання. Ця співпраця є важливою подією в рамках процесу набору персоналу Wizz Air, адже вона прискорить розвиток навичок студентів в авіаційній галузі, надаючи університету прямий доступ до заходів із набору персоналу та інформаційних лекцій.

Завдяки цій співпраці випускники, які закінчили навчання та пройшли необхідну льотну підготовку, зможуть подати заявки безпосередньо на посаду пілотів Wizz Air. Після успішного зарахування, зацікавлені кандидати можуть приєднатися до команди пілотів на українських базах у Києві чи у Львові. Окрім прямого доступу до набору, студенти отримають  доступ до  чотирьох днів інформаційних лекцій від команди Wizz Air на останньому році навчання, щоб краще ознайомитися з компанією, повсякденням пілотів, процесом відбору на посади та підготовкою авіакомпанії.

Читайте також: Заместитель руководителя Офиса Президента ознакомился с ходом реконструкции взлетно-посадочной полосы аэропорта Херсон

Пілоти, які приєднаються до команди Wizz Air, матимуть можливість виконувати рейси на сучасних та екологічних літаках Airbus A320 та A321, к-сть яких постійно зростає. Wizz Air прагне втричі збільшити свій авіапарк, й очікується, що до 2030 року число літаків Airbus сягне 500. Це створить багато можливостей для пілотів, які прагнуть до швидкого професійного зростання, конкурентоспроможної заробітної плати, провідного навчання та розвитку в галузі, безстрокового та безпечного контракту, а також як гнучкого, так іфіксованого графіку роботи.

Роберт Кері, президент Wizz Air Group, зазначив: «З великою радістю ми оголошуємо про співпрацю з Національним авіаційним університетом. Віримо, що вона сприятиме успішному початку кар’єри студентів в авіаційній галузі з ексклюзивними можливостями для них під час відбору. Wizz Air пропонує талановитій молоді чудові пропозиції для розвитку, а також конкурентну заробітну плату й соціальний пакет. Наша мета - пропонувати своїй команді можливості для стрімкого зростання. Оскільки ми відновили свої потужності до докоронавірусного рівня, зосереджуємося зараз на зростанні компанії та з нетерпінням чекаємо у своїй команді на талановитих людей».

Ректор НАУ Максим Луцький, зазначив: «Така співпраця — це значний крок для Національного авіаційного університету. Я вдячний Вам за можливості, які відкриваються перед студентами університету завдяки нашому співробітництву. Маю надію, що подальша спільна робота буде приносити користь як НАУ, так і Wizz Air у частині кваліфікованих та сертифікованих фахівців».

Прес-служба Wizz Air     


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.