Дата: 04-11-21 10:53

Уряд затвердив фінансовий план Украероруху на 2022 рік

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Фінансовий план Украероруху на 2022 рік передбачає отримання чистого доходу від реалізації послуг у розмірі 3,68 млрд грн, що більш ніж на 40 % перевищує очікуваний показник поточного року. Разом із тим, переглянута і витратна частина на наступний рік, що зумовлено поступовим поверненням до докризових обсягів обслуговування повітряного руху та відновленням рівня оплати праці персоналу, який із початку пандемії працює в режимі неповного робочого часу, а також частковим поверненням залучених фінансових ресурсів у попередні роки.

За результатами роботи у 2022 році вперше за 4 роки очікується отримання позитивного результату діяльності – чистого прибутку в розмірі 10,8 млн грн.

До державного бюджету та цільових фондів передбачається сплатити 914,5 млн грн.

Для підтримки належного рівня безпеки польотів цьогоріч підприємство планує впровадити капітальних інвестицій на суму 743,6 млн грн.

Керівник Украероруху Андрій ЯРМАК: «Затверджений на засіданні Уряду фінансовий документ Украероруху на 2022 рік передбачає збалансованість доходів та витрат підприємства, завдяки чому ми зможемо здійснити усі необхідні заходи для забезпечення безперебійного функціонування аеронавігаційної системи та безпеки польотів у повітряному просторі країни».

Нагадаємо, у ІІІ кварталі 2021 року Украерорух отримав прибуток 183 млн грн, завдяки чому за підсумками січня – вересня його збиток зменшився до 77 млн грн (торік за цей період збиток був 1 млрд грн).

Читайте також: Почала діяти технічна інтеграція України до Спільної системи маршрутних зборів Євроконтролю

Цього вдалося досягти завдяки застосуванню дієвих антикризових заходів, ефективному використанню залучених фінансових ресурсів і системній роботі з українськими та іноземними авіакомпаніями щодо залучення їх до використання повітряного простору України.

У тому числі, важливим фактором стало потроєння кількості польотів у повітряному просторі над Чорним морем, де з червня 2021 року Міністерство інфраструктури запровадило економічно обґрунтовану ставку за аеронавігаційне обслуговування.

Незважаючи на низьку інтенсивність польотів та її влив на фінансовий стан Украероруху в період пандемії, підприємство у повному обсязі забезпечило надання послуг користувачам повітряного простору України.

Джерело:  Украерорух

Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.