Дата: 15-11-21 13:39

РОБОТИ ЗА ПРОГРАМОЮ АН-178 ВИКОНУЮТЬСЯ ЗГІДНО З ВСТАНОВЛЕНИМИ ПЛАНАМИ ТА ГРАФІКАМИ.

gallerydownload

До теперішнього часу повністю завершено роботи з побудови зразка Ан-178, призначеного для виконання льотних сертифікаційних випробувань. Закінчується відпрацювання всіх систем літака, в тому числі імпортозаміщених виробництва компаній країн дальнього зарубіжжя, в тому числі США, Канади, Франції, Німеччини та ін. Наразі літак готується до першого польоту.

Побудова літаків Ан-178 за контрактом з Міністерством оборони України також відбувається згідно з графіками, узгодженими з замовником. Завершено побудову планера першого літака. Проводиться монтаж систем. Підняти цей літак у небо планується в першому півріччі наступного року.

Читайте також: ДП «АНТОНОВ» ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ АЕРОКОСМІЧНОМУ САЛОНІ DUBAI AIR SHOW-2021

Паралельно ведуться роботи з виготовлення другого літака. Вже побудоване крило та хвостове оперення. Здійснюється остаточне складання фюзеляжу. Потім відбудеться стикування зазначених агрегатів. Таким чином, у грудні поточного року, з випередженням затверджених графіків, буде повністю побудований планер цього Ан-178.

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.