Дата: 15-11-21 13:41

ДП “АНТОНОВ” НА DUBAI AIRSHOW 2021: ДЕНЬ ПЕРШИЙ

gallerydownload
gallerydownload
gallerydownload
Заступник Міністра закордонних справ України Дмитро Сенік знайомиться з експозицією "АНТОНОВ". Пояснення надає директр з зовнішньоекономічних зв‘язків ДП «АНТОНОВ» Віктор Конарев

gallerydownload
Офіційна делегація України на чолі з заступником Міністра закордонних справ України Дмитром Сеніком та представники Посольства України в ОАЕ відвідали експозицію ДП «АНТОНОВ»

Авіасалон Dubai Airshow 2021 став першою міжнародною авіаційною виставкою після дворічної перерви, пов’язаної з обмеженнями щодо пандемії Covid-2019.

Офіційні делегації, які представляють військовий та цивільний сегменти 148 країн, беруть участь у салоні.

Читайте також: ДП «АНТОНОВ» ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ АЕРОКОСМІЧНОМУ САЛОНІ DUBAI AIR SHOW-2021

14 листопада 2021 року, в день початку роботи виставки, експозицію ДП «АНТОНОВ», ДК «Укроборонпром» та українських компаній-спецекспортерів відвідала офіційна делегація України на чолі з заступником Міністра закордонних справ України Дмитром Сеніком та представники Посольства України в ОАЕ.

Фахівці ДП «АНТОНОВ» провели низку переговорів з компаніями-постачальниками комплектуючих, авіаційного обладнання та систем з різних країн світу, в тому числі Південної Кореї та Туреччини.

Прес-служба ДП "Антонов"


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.