Дата: 20-06-22 11:13

Британський бізнес допоможе у відбудові української інфраструктури – Александр Кубраков, Міністр інфраструктури

Возможно, это изображение 13 человек и люди стоят

 Під час Британсько-українського інфраструктурного саміту у Лондоні, Україна та Велика Британія, а також представники британського бізнесу, підписали Меморандум про інфраструктурну відбудову України. 

Меморандум відкриває шлях британському бізнесу для повноцінної участі у відбудові зруйнованої росією інфраструктури України.

 «Для того, щоб процес відбудови став швидшим та ефективнішим, в рамках саміту підписали Меморандум про інфраструктурну відбудову України. Розраховуємо, що британського бізнесу в Україні буде більше, особливо зараз, коли українська економіка потребує якісних інвестицій. 

Чітайте також: Перебудова логістики в умовах війни – у фокусі Міжнародної Конференції «Європа Карпат»

Аби британський бізнес був впевнений в тому, що його інвестиції будуть використані ефективно та прозоро, розповів про створення відкритої електронної системи управління відбудовою - єдиним простором інформації, де кожен бажаючий зможе дізнатися про конкретні збитки, закупівлі робіт для відбудови та отримати аудит про використання коштів. Міністерство інфраструктури вже розробляє державний реєстр пошкодженої інфраструктури та спільно з колегами в Уряді та міжнародними партнерами напрацьовує рішення для цифрового управління відбудовою.

Ми вже маємо близько 30% зруйнованої інфраструктури. Але  там, де це можливо – ми  працюємо над відновленням транспортного сполучення. Зараз це швидкі і недорогі рішення. Вже встановлено 41 тимчасову переправу, розчищено майже тисячу кілометрів доріг. Окрім цього, по мірі покращення безпекової ситуації відновлюємо залізничне сполучення між різними регіонами країни» – розповів Олександр Кубраков.

Також в партнерстві з британським бізнесом створено робочу групу, яка працюватиме над відновленням критичної інфраструктури Києва та Київської області.

Міністр також запропонував британським колегам провести наступний саміт в Києві. 

Нагадаємо, вчора в Україну здійснив візит Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, під час було обговорено в тому числі механізми компенсації росією завданих Україні збитків, зокрема в інфраструктурі. 

Британський уряд, зокрема Міністр транспорту Грант Шеппс, зі старту повномасштабного вторгнення росії надавали повну підтримку в питаннях відбиття агресії, відбудови зруйнованої інфраструктури та налагодження логістичних ланцюгів в умовах війни.

Джерело: Мінінфраструктури


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.