Дата: 23-06-22 12:27

Із залізниці розпочали свій візит в Україну лауреатки Нобелівської премії миру Лейма Гбові, Тавакуль Карман та Джоді Вільямс

22 червня, на залізничному вокзалі Львова високоповажні гості зустрілися з працівницями Укрзалізниці. Про відгомін війни на львівському вокзалі, нелегку роботу, яку тісно пов’язала з волонтерською діяльністю, розповіла провідний інженер з підготовки кадрів Олександра Саган. Провідниці пасажирських вагонів Наталія Кудрич та Надія Жміковська поділилися спогадами про перші евакуаційні рейси з регіонів активних бойових дій на захід України та за кордон.

«Українська залізниця та Львів зокрема стали однією з ключових ланок порятунку мільйонів людей, які через війну були змушені залишити рідні домівки, – зазначила Лейма Гбові. – Розповіді залізничниць, яких я вважаю супержінками за їхню відвагу й витривалість, – не просто страшні історії. Це повсякденне життя багатьох мешканців України. Наша основна місія полягає в тому, щоб почути ці історії та донести цю інформацію в різні куточки світу».

Читайте також: Укрзалізниця запустила електропоїзд Skoda з Києва до Чернігова

«Якщо не я, то хто?» – гасло українських залізничників, які попри смертельну небезпеку їхали в черговий рейс, щоб рятувати людей, це і є справжня сміливість, – наголосила Джоді Вільямс. – Перед візитом до Львова ми побували в одному з притулків для українських біженців у Польщі. Головним проханням, яке почули від українських жінок, було прохання не забувати про них і Україну, про причину, через яку вони опинилися на чужині. І сьогодні я хочу пообіцяти, що ми не дозволимо світові забути про Україну, про проблеми та потреби українців, які спіткали їх у боротьбі з агресором».

«Ваша боротьба – це наша боротьба, ваш біль – це наш біль, ваша перемога – це наша перемога! – наголосила Тавакуль Карман. – Продовжувати всіма силами підтримувати та допомагати українцям – означає наближати цю перемогу. Тому відсьогодні можете вважати нас амбасадорами України у світі!»

Джерело: Укрзалізниця


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено.
Позиция администрации может не совпадать с мнениями авторов, публикующих статьи.