Дата: 03-08-22 11:33

Зелений тариф: Lufthansa Group є першою міжнародною авіаційною компанією, яка пропонує тарифи на польоти з нейтральним викидом CO2


  • Новий зелений тариф передбачає повну компенсацію викидів CO 2
  • У Скандинавії починається тестовий запуск рейсів Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines і Brussels Airlines
  • Зростаючий попит на екологічні туристичні пропозиції
Lufthansa Group продовжує розширювати свої пропозиції авіарейсів з нейтральним викидом CO2 , що робить екологічні подорожі легшими, ніж будь-коли раніше. Вперше авіакомпанії Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines і Brussels Airlines пропонують новий тариф, у вартість якого вже входить повна компенсація CO2 . 80 відсотків компенсації здійснюється за рахунок високоякісних проектів із захисту клімату та 20 відсотків за рахунок використання стійкого авіаційного палива (SAF). У пілотному проекті, запущеному сьогодні, новий зелений тариф спочатку буде пропонуватися всім гостям, які бронюють авіаквитки з Данії, Швеції та Норвегії. Lufthansa Group є першою міжнародною авіаційною компанією, яка запропонувала своїм клієнтам окремий «зелений тариф» для польотів із нейтральним викидом CO2 на SAF.

Читайте також: Lufthansa Group погоджує угоду про постачання SAF з Shell

Зелений тариф тепер відображається поряд зі звичними тарифами (Light, Classic, Flex) як додаткова опція тарифу на екрані онлайн-бронювання безпосередньо після вибору рейсу. Нова пропозиція доступна як в економічному, так і в бізнес-класі для польотів у межах Європи. Новий тариф також включає можливість безкоштовного перебронювання, а також додаткові статусні та преміальні милі. З осені туристичні агенції-партнери в Скандинавії також запропонують новий Green Fare.

«Ми хочемо, щоб у майбутньому польоти з нейтральним викидом CO2 стали само собою зрозумілою справою. З цією метою ми вже пропонуємо нашим гостям найповніший спектр послуг і постійно розширюємо його. Наразі ми пропонуємо спеціалізований ' зелений тариф" вперше, який уже включає повну компенсацію викидів CO 2 від польоту за рахунок екологічного авіаційного палива та сертифікованих проектів із захисту клімату, які вже включені в ціну. Люди не просто хочуть літати та відкривати світ – вони Ми також хочемо захистити його. Ми керуємося необхідністю підтримувати наших клієнтів правильними пропозиціями», – каже Крістіна Ферстер, член виконавчої ради Lufthansa Group, відповідальний за бренд і стійкий розвиток .

Широкий вибір пропозицій для екологічних подорожей

Lufthansa Group пропонує своїм гостям різноманітні туристичні пропозиції та послуги, які користуються дедалі більшим попитом. Цієї весни опцію польоту з нейтральним викидом CO 2 вперше було інтегровано безпосередньо в онлайн-бронювання квитків. У процесі бронювання клієнтам після вибору квитка надаються варіанти компенсації викидів CO 2 від їхнього польоту екологічним авіаційним паливом і сертифікованими проектами захисту клімату. Все більше гостей користуються цією можливістю. Клієнти Lufthansa та SWISS тепер також можуть компенсувати викиди CO2викиди їхнього польоту безпосередньо на борту. Ця опція відображається в бортовій системі розваг на вибраних рейсах. Miles & More також пропонує клієнтам можливість компенсувати індивідуальний баланс викидів CO 2 за рейс, просто використавши бонусні милі через додаток. Наприклад, рейс із Франкфурта-на-Майні до Нью-Йорка в економ-класі можна компенсувати лише 1150 преміальними милями.

Чітка стратегія сталого майбутнього

Група Lufthansa бере на себе відповідальність за ефективний захист клімату з чітко визначеним шляхом до нейтралітету CO 2 : до 2030 року власні чисті викиди CO 2 компанії скоротяться вдвічі порівняно з 2019 роком, а до 2050 року Lufthansa Group хоче досягти нейтрального рівня CO 2 2 баланс. З цією метою компанія робить ставку на прискорену модернізацію флоту, постійну оптимізацію польотів, використання стійкого авіаційного палива та інноваційні пропозиції для своїх клієнтів, щоб зробити політ CO 2 -нейтральним.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.