Дата: 05-08-22 08:59

Iberia є другою авіакомпанією у світі, яка найбільше скорочує викиди CO2

Sostenibilidad Iberia

Iberia є другою авіакомпанією у світі, яка найбільше скоротила викиди CO2 на далеких рейсах, згідно зі звітом незалежної авіаційної консалтингової компанії IBA, яка щороку здійснює моніторинг понад 65 000 літаків і 35 мільйонів рейсів. Про це пише прес-служба Iberia.

Згідно зі звітом, з 2019 року Iberia скоротила викиди CO2 на 17% на пасажиро-кілометр на своїх далекомагістральних рейсах , для яких наразі немає ефективної альтернативи повітряному транспорту.

Читайте також: Зелений тариф: Lufthansa Group є першою міжнародною авіаційною компанією, яка пропонує тарифи на польоти з нейтральним викидом CO2

Разом з поступовим відновленням своєї програми польотів Iberia відновила свій графік поставок літаків і цього року отримала три A350 і п’ять A320neo. Додавання цих двох моделей і вилучення A340 з парку влітку 2020 року значно знизили споживання палива. Наразі весь далекомагістральний флот Iberia складається з двомоторних літаків (A330 та A350), що призводить до зниження викидів CO2 порівняно з чотиримоторними A340.

Декарбонізація авіаційного сектора є складною, але галузь наразі пропонує рішення, які можуть майже негайно вплинути на шлях до екологічного переходу. На додаток до своєї стратегії оновлення флоту, Iberia також впроваджує такі заходи, як підвищення ефективності експлуатації та використання авіаційного палива з екологічно чистих джерел, щоб досягти своєї мети – досягти нульового чистого викиду до 2050 року.

Соціальна та екологічна стійкість також є одним із стовпів стратегічного плану Iberia  на наступні три роки, який, завдяки відданості її працівників, дозволить авіакомпанії забезпечити свою фінансову міцність, позиціонувати себе як авіакомпанію, якій надають перевагу серед мандрівників, зміцнити свою займає позицію в Мадридському центрі та працює над переходом авіаційної індустрії до екологічно чистих.


Джерело інформації: Український Авіаційний Портал

Подiлитись посиланням:  
 TweetПередрук матеріалів дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.aviation.com.ua
Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства УНІАН, Інтерфакс-Україна, суворо заборонено. Позиція адміністрації може не співпадати з думками авторів, які публікують статті.