Дата: 29-08-17 14:31

Продовжується голосування для визначення переможця Національного рейтингу «Кращий аеропорт України» та «Кращий авіаперевізник».

Продовжується голосування для визначення переможця Національного рейтингу «Кращий аеропорт України» та «Кращий авіаперевізник».

Долучайтесь до інтернет-опитування за посиланням: Національний рейтинг

Нагадуємо, що Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації з «15» липня 2017 року започаткувала проведення Національного рейтингу «Кращий аеропорт України» та «Кращий авіаперевізник» за версією авіапасажирів.

Рейтинг базується виключно на основі результатів опитування авіапасажирів, а не на виборі професійних експертів.

Метою впровадження даного рейтингу є визначення кращого аеропорту та авіакомпанії, які в першу чергу у своїй діяльності приділяють особливу увагу створенню зручних умов авіапасажирам всіх категорій в частині комфорту та якості послуг.

Для визначення найкращого аеропорту та авіакомпанії пропонуються наступні критерії:

1. «Кращий аеропорт України»:

  • наявність та якість необхідної інфраструктури, в тому числі для пасажирів з обмеженими можливостями;
  • доброзичливість та кваліфікація персоналу;
  • наявність, доступність та якість допоміжної інфраструктури аеропорту (заклади харчування та торгівлі, наявність спеціальних сервісів для пасажирів с дітьми тощо).

2. «Кращий авіаперевізник»:

  • регулярність польотів;
  • рівень безпеки;
  • стан повітряного судна (ПС)
  • якість сервісу на всіх етапах подорожі: від бронювання авіаквитка до закінчення авіаподорожі.

Інтернет-опитування серед авіапасажирів триватиме до 01 жовтня 2017 року, за результатами якого у жовтні місяці буде визначено кращий аеропорт та кращий авіаперевізник 2017-го року за версією авіапасажирів.

Посилання на інтернет-опитування розміщено на наступних ресурсах:

За вищеназваними критеріями респондентам буде запропоновано оцінити роботу всіх аеропортів України та авіакомпаній, незалежно від країни походження, що виконують рейси в/із аеропортів України.

Переможці будуть відзначені відповідними дипломами, цінними подарунками, про що буде оголошено в ЗМІ, на WEB- сайтах, FB.

Започаткування такого щорічного рейтингу надасть можливість значно підвищити якість послуг, що надаються громадянам України аеропортами та авіакомпаніями, що буде заохочувати останніх до покращення якості та розширення переліку надаваних послуг.


Источник информации: Украинский Авиационный Портал

Поделиться ссылкой:  
 TweetПерепечатка материалов разрешается только при наличии гиперссылки на www.aviation.com.ua
Перепечатка, копирование, воспроизведение или иное использование материалов, в которых содержится ссылка на агентства УНИАН, Iнтерфакс-Україна, строго запрещено